Temat: ważne-Kremy nivea visage - potrzebuję porady

Otóż kupiłam następujące kremy do pielęgnacji twarzy Nivea visage:

http://www.nivea.pl/Produkty/Pielegnacja-twarzy/AQUA%20EFFECT%20wszystkie-typy-cery/AQUA%20EFFECT-cera-normalna-i-mieszana/Regenerujący-krem-na-noc-PIEKNO-I-SWIEZOSC

http://www.nivea.pl/Produkty/Pielegnacja-twarzy/AQUA%20EFFECT%20wszystkie-typy-cery/AQUA%20EFFECT-cera-sucha-i-wrazliwa/Odzywczy-krem-nawilzajacy-na-dzien-PIEKNO-I-UKOJENIE

http://www.nivea.pl/Produkty/Pielegnacja-twarzy/Q10/Krem-przeciwzmarszczkowy-Q10PLUS-pod-oczy

Problem w tym że nigdzie nie mogę znaleźć od jakiego wieku można ich używać, na opakowaniu nie ma takiej informacji, w internecie też nie mogę znaleźć.

Zastanawiam się czy mogę ich używać- mam 24 lata.

to nie zalezy od wieku tylko od tego, czego potrzebuje Twoja cera.
Jeżeli na opakowaniu nie ma podanego wieku, zazwyczaj oznacza to, że są dla 25+ Sądzę, ze możesz ich używać.
Ten ostatni pod oczy jest do cery dojrzałej. Jeśli nie masz problemu ze zmarszczkami zamień go na coś "lżejszego" - jakąś kuracje dotleniającą lub świetlik ;)


Pasek wagi

Dzięki za odp. właśnie chodzi o to że mam zmarszczki pod oczami niestety - u mnie to dziedziczne. zastanawiam się czy może po prostu kupić sobie jeszcze jeden krem pod oczy taki tylko rozświetlający i używać rozświetlającego na dzień, a tego na zmarszczki na noc?

nie chciała bym przesadzić z za mocnym.

Co o tym sądzicie?

Szczerze, to nie wierze, że krem może być "za mocny". Skóra czerpie składniki z kremu jakich potrzebuje. A krem pod oczy ma za zadanie napiąć skórę i ją wygładzić.

Na Twoim miejscu nie mieszałabym kremów. Używając raz jednego, raz drugiego nie będziesz wiedziała, który Ci lepiej służy ;)
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.