Temat: Jaka maskarę wybrać?

hej Dziewczyny zamierzam kupic nowa maskare ale kompletnie nie wiem ktora wybrac jest tylle mozliwosci na rynku ale nie wiem ktora bedzie odpowiednia szukam takiej wodoodpornej, wydluzajacej i pogrubiajacej rzesy  mialam kiedys z miss sporty i bylam mega zadowolona ale niestety tutaj nigdzie jej nie widzialam wiec pomozcie!!
Pasek wagi
przeczytalam ze max factor i l'oreal testuja na zwierzetach!! jak i schwarzkopf, gilette, pantene i oral B troche mnie to zaskoczylo nie jestem zadowolona 
Pasek wagi
Maybelline - najlepsze :)
Pasek wagi
Ja polecam z lovely - volume 3d ( żółte opakowanie :P, rossman)albo 2000 calories, max factor
Mi wiele mascare nie służy (mam cienkie i krótkie rzęsy) i po wielu nawet nie widać, że użyłam. Ale zawsze sprawdza mi się firma Bourjois - rewelacja - każda. Ale warto sprawdzić czy Tobie pasuje..
zależy ile chcesz na nią wydać.

ja uwielbiam diorshow iconic,
ale lubiłam też maskary max factor, np tą we fioletowej tubce.
nigdy się na nich nie zawiodłam :)

Ja używam taniej dość.. Rimmel Extra Super Lash i jestem bardzo zadowolona
Max Factor 2000 calorie
Only Rimmel :)
Pasek wagi
Zalezy jakie masz naturalnie rzesy, u mnie najlepiej sprawda sie Maybelline Collosal Volume do lat jestem jej wierna, kupowałam i Max Factor i Rimmel i Astor ale MNY jest absolutnie rewelacyjna! Cena ok 30 zł ale warto

laaab napisał(a):

ja kupilam tydzien temu z astora i nie polecam!!!! beznadziejna (czerwone opakowanie)


ja też.. właśnie korzystając z tej promocji w Rossmannie. i też nie polecam;/

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.