Temat: zbyt ciemny podkład

Dziewczyny czy zdarzyło Wam się kupić zbyt ciemny podkład? Bo mi kilka razy i właśnie chciałam Was zapytać czy jest jakiś trik, aby go 'rozjaśnić' i dopasować w ten sposób do koloru skóry?
raczej bedzie cięzko , aby go rozjasnić, jedyne co przychodzi mi do głowy to ( o ile jest on w kamieniu ) otrzepać dobrze z pędzelka i nakładac tylko bazowo ,żeby nie wyglądał jak maska
Ja nie używam podkładów, ale czytałam coś kiedyś (w jakiejś gazetce typu Cosmo) o mieszaniu ze zwykłym kremem do twarzy (białym). Ale nie chcę wprowadzać w błąd.
kup najjaśniejszy podkład i mieszaj oba w oddzielnym słoiczku

paperblond napisał(a):

Ja nie używam podkładów, ale czytałam coś kiedyś (w jakiejś gazetce typu Cosmo) o mieszaniu ze zwykłym kremem do twarzy (białym). Ale nie chcę wprowadzać w błąd.


też tak słyszałam
Wymieszaj z jaśniejszym lub z kremem, 
Pasek wagi
z moja skora ktora jest prawie biala - sporo razy sie zdarzylo
sproboj pomieszac go ze zwyklym kremem nawilzajacym(:
mieszanie z białym kremem ma na celu jedynie lepsze wchłoniecie podkładu a nie jego rozjasnienie.....mieszanie ze zbyt jasnym moze i troche pomoze ale generalnie lepiej oddaj bardziej opalonej kolezance i kup do swojej cery odpowiweni sprawdzajac na przegubie dloni kolor dopasowany do kolorytu twojej cery:)
albo możesz poczekać do lata bardzo możliwe, że wtedy będzie pasował jak się opalisz.. no i z tym kremem myślę warto spróbować.. nie kupuj dodatkowego podkładu 'za jasnego' już lepiej tym razem zakup taki 'w sam raz' ;] a ten oddaj komuś
z tym kremem to naprawdę pomaga? :) a nie zmieni się jego trwałość?

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.