Temat: co sądzicie o tych ćwiczeniach?

Witam :) szperałam w necie i przez przypadek natknęłam się na ten artykuł. Co o tym sądzicie? Czy to możliwe? A może któraś z Was stosowała te ćwiczenia? Jest tam  wiele komentarzy potwierdzających ich działanie ale bardziej przekonałyby mnie Wasze opinie,
im nie do końca ufam :D

http://www.cwiczenia.org/cwiczenia-na-plaski-brzuch/plaski-brzuch-w-tydzien/      
  

hym?
ciekawe 2 ćwiczonka. wypróbuje- zobaczymy czy rzeczywiście cuda działają :) Komentarze są zachęcające.
coś dałaś nie tak w linku,
kiedyś ćwiczyłam, u mnie super efektów nie było, ale mam dość duży brzuszek więc mięśnie mogły się pochować :)
ogólnie te brzuszki fajnie się ćwiczy i czasem do nich wracam:)

ciężkie ćwiczenia, ale warto spróbować :)

normalne ćwiczenia na brzuch :) szczerze mówiąc to nic nowego i u każdego indywidualne będą leciały cm z brzuszka i to nie ważne czy to te ćwiczenia czy inne.

PlumpGirl napisał(a):

normalne ćwiczenia na brzuch :) szczerze mówiąc to nic nowego i u każdego indywidualne będą leciały cm z brzuszka i to nie ważne czy to te ćwiczenia czy inne.


może i masz racje - przy takiej ilości dość ciężkich ćwiczeń efekty muszą być:) no ale żeby aż takie ? :D
"Płaski brzuch w tydzień"? To nie są skuteczne ćwiczenia, tylko chwyt marketingowy, wstydź się, że pytasz.
brzmi to wszystko zachecajaco :) może warto spróbować. :)

G.R.u. napisał(a):

"Płaski brzuch w tydzień"? To nie są skuteczne ćwiczenia, tylko chwyt marketingowy, wstydź się, że pytasz.


chwyt marketingowy? przecież to nie jest reklama cudownych tabletek odchudzających czy chociażby programu ćwiczeń tylko zwyczajny artykuł z dokładnie opisanymi ćwiczeniami.
i nie mam powodu żeby się wstydzić :) po to służą fora żeby zadawać pytania i dzielić się doświadczeniami z innymi :)

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.