- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
21 września 2017, 08:24
czy jest tu ktoś chętny do "wspólnego" orbitkowania"? wzajemnego wspierania się?
10 października 2017, 09:53
Witam! Ja na razie zero cwiczeń - dopadla mnie mega grypa i leczę się :D
10 października 2017, 20:08
15 km w 31 min, miałam lenia ale wstyd sie przyznać ze grubas nie ćwiczy bo mu sie nie chce i liczy ze sadlo samo spadnie ;)
11 października 2017, 08:00
hej hej hej ... ja wczoraj bez ćwiczeń.Biegałam po rossmanach Dzisiaj poćwiczę.Mam w planach 20-25 km,zobaczymy co z tego wyjdzie. Póki co relaksuje się przy kawie.
11 października 2017, 10:27
pciucha super :D Paulina nadrobisz :D Ja sie lecze, ale jesc mi sie nie chce, wiec chudne :D
11 października 2017, 12:18
Ja już po treningu :D 26 km zaliczone teraz popijam herbatkę roibios.
Też czuję,że coś mnie bierze.Kompletnie nic nie mogę w siebie wcisnąć od rana.Opis niezbyt przyjemny,ale jak ćwiczę co chwila podcieram nos,bo coś mi z niego wylatuje.Dobrze,że mam kieszonkę w gatkach,bo też bym nie poćwiczyła :|
11 października 2017, 13:06
Paulina mnie tak strzeliło, że nie mam siły na nic, najchętniej bym leżała i czekała na koniec :D Jednak muszę się wyleczyć bo w sobotę idę na wesele i muszę jakoś wyglądać
11 października 2017, 13:14
Ja ostatnio miałam rewolucje.Wysypało mnie strasznie.Jakaś alergia pokarmowa.3 dni na sterydach (domięśniowo) + maść na sterydzie na twarz do całkowitego zejścia tego uczulenia.3 dni wyjęte z życiorysu ... spałam na okrągło. Taka wypoczęta jestem od tego okresu,że mimo iż coś mnie łapie,nie mam ochoty leżeć. Po wczorajszym maratonie mam takie zakwasy,że ledwo się poruszam,ale i tak czulam,że muszę coś zrobić i dałam radę popedałować te 70 minut i zrobić porządek w kuchni :P
11 października 2017, 19:21
super Paula :) ja co drugi dzień orbituje, po 30 mi, do tego doetka no i na 31 dni wyrzekam sie slodyczy i orzeszków, 14 dni za mna juz :) kg powoli w dół :)
11 października 2017, 20:26
super Paula :) ja co drugi dzień orbituje, po 30 mi, do tego doetka no i na 31 dni wyrzekam sie slodyczy i orzeszków, 14 dni za mna juz :) kg powoli w dół :)
ile Ci już spadło ??:D
U mnie też troszku za dużo kilogramów.Model 3d nieuaktualniony.Dziewczyny .. w czym ćwiczycie ?