- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
5 lutego 2015, 16:16
Ze względu na to, że kolejny trening, który ułożyli mi ludzie, którzy się podobno na tym znają, okazał się fatalny, to może ktoś będzie w stanie pomóc mi coś skombinować w oparciu o te przyrządy:
1. Hantle
2. Kettlebell (8 i 12kg)
3. Ławka prosta
4. Ławka skośna
5. Ławka rzymska
6. Wyciąg do ściągania drążka
7. Maszyna do ćwiczeń odwodziciela
8. Maszyna do ćwiczeń przywodziciela
9. Na brzuch (http://www.fit.pl/…/image/%C4%87wiczenia/brzuch/P1000834.JPG)
10. Do ćwiczenia barków i klatki – chest press (http://fitbay.pl/…/maszyna-na-klatke-piersiowa-bio-motion.j…)
11. Maszyna opuszczania i podnoszenia nóg w siadzie (http://marbo.home.pl/…/Professi…/MP-U116/MP-U116_workout.gif)
12. Shoulder press (http://www.build-some-muscle.com/…/shoulder-press-machine.j…)
13. http://www.sport-shop.pl/gallery/big/2316_1.jpg
Edytowany przez 8be8c8fc2937ab3b9d4066d82c62dea8 5 lutego 2015, 16:16
5 lutego 2015, 16:42
np. przysiady z hantlami( zalezy jaki ciezar)/ wykroki/ mc*
wyciskanie hantli na skosnej/prostej/pompki
wioslowanie hantel jednoracz/ sciaganie drazka do klatki
wyciskanie hantli nad glowe/ unoszenie hantli na boki/ unoszenie hantli oburacz do brody
uginanie zwykle/ mlotkowe
wyciskanie francuskie hantlami/ prostowanie przedramion na drazku
* /= do wyboru
5 lutego 2015, 18:37
A może coś jeszcze na brzuch? Sześć ćwiczeń to dość mało ;)
5 lutego 2015, 19:25
Sorry, z gory zalozylam, ze robisz lydki i brzuch pod koniec. na brzuch- spiecia, spiecia z obciazeniem, na maszynie, allahy, podciaganie nog w lezeniu.
Co do ilosci cwiczen- zalezy o jaki program Ci chodzi- ja napisalam przyklad fbw, czyli po jednym cwiczeniu na dana partie ciala, z wolnymi ciezarami (ewentualnie rozlaczyc np aktony barkow i wtedy na barki wychodza 2-3 cwiczenia- ja tak robie. dodaje tez oddzielnie nogi i tylek na poczatku treningu. na tylek robie donkey kicks na wyciagu zamiennie z glute bridge ze sztanga).
5 lutego 2015, 20:04
Dla mnie jest to straszne czar-mary. Chciałabym FBW na redukcję.
5 lutego 2015, 20:15
FBW jest dobry na redukcje, cwiczysz cale cialo, robisz cwiczenia wielostawowe, unikasz izolowanych. Dlaczego skomplikowane? Zaczynasz od najwiekszych partii, robisz po jednym cwiczeniu na kazda partie czyli: nogi/pupa, klata, plecy, barki, biceps, triceps. konczysz lydkami i brzuchem. To taka podstawa. Ja jak juz pisalam, dodaje po jednym cwiczeniu na tylek i robie 2-3 cwiczenia na rozne aktony barkow (w zaleznosci od treningu).
5 lutego 2015, 21:44
Ok, dziękuję bardzo! Jutro wrzucę tutaj przykład treningu i jakbyś mogła mi powiedzieć czy jest ok to byłabym bardzo wdzięczna.
6 lutego 2015, 13:18
1. Głębokie przysiady na stepach z kettlem
2. Wykroki z hantlami
3. Ściąganie drążka do klatki
4. Ściąganie drążka do karku
5. wzniosy na ławce rzymskiej
6. uginanie młotkowe
7. wyciskanie hantli nad głowę
8. spięcia brzucha na maszynie
6 lutego 2015, 17:40
1. Głębokie przysiady na stepach z kettlem2. Wykroki z hantlami3. Ściąganie drążka do klatki4. Ściąganie drążka do karku 5. wzniosy na ławce rzymskiej6. uginanie młotkowe7. wyciskanie hantli nad głowę8. spięcia brzucha na maszynie
1-3 okej :)
4. ja bym zamienila na wioslowanie
5. Okej- mozes dodac z czasem obciazenie
6 i 7 zmienilabym kolejnosc- najpierw barki
Brakuje mi cwiczenia na triceps ;)
8. Okej ;)
Mozesz rozpisac sobie dwa plany i robic je naprzemiennie bo w tym ktory napisalas masz dwa cwiczenia na nogi i az trzy na plecy ;)