Temat: Skalpel z krzeslem.

Co sadzicie o treningu Chodakowskiej skalpel 2, z krzeslem? 
Cwiczycie? Jakie macie efekty i spadki? Dziala takze na uda , czy nie zobacze w tym miejscu efektow?
Ja nie wiem,cwicze skalpel Chodakowskiej z wersalka:) z krzeslem nie probowalam:)
Pasek wagi
Lola , zlituj sie :D
buahahahahahaha

lola7777 napisał(a):

Ja nie wiem,cwicze skalpel Chodakowskiej z wersalka:) z krzeslem nie probowalam:)
Pewnie na oparciu
Pasek wagi
Nie mam tej płyty, na razie ćwiczę zwykły skalpel, może w niedalekiej przyszłości wezmę się za skalpel II.
Podobnie jak Lola ćwiczyłabym z kanapą lub fotelem, bo ćwiczenia z krzesłem stojącym na panelach połączonych z moim "drewniactwem" wydają się mało bezpieczne. Moja koleżanka ćwiczy z dmuchanym fotelem  ;)
Pasek wagi
Chyba najpierw trzeba przymocować te krzesła do podłogi, bo inaczej to mi zakrawa o sporty ekstremalne :D
Ja ćwiczę, ale bardzo krótko bo dopiero niedawno kupiłam płytę. Ale trening według mnie jest świetny i całkiem przyjemny :)
Pasek wagi
ćwiczyłam kilka miesięcy:) efekty były - bardziej jędrne i wymodelowane ciało:) moim zdaniem o wiele lepszy od I, a podobnie efektywny. polecam!
a czy mozna gdzies znalezc skalpel2 w internecie? ja nie moglam znalezc... :/
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.