Temat: Instanity

hej, slyszalam o tym programie lecz nigdzie nei moge znalezc - na yputube znalazałm ale sa tylko urywki z treningow ktore trwaja ok 3 min.... czy kotras z was probowala tren rodzaj c? Czy rzeczywiscie dasja efekty??
http://p90xpl.blogspot.com/

widziałaś tą stronkę? może coś więcej wyhaczysz
ja schudłam 2 kg po tygodniu  http://www.youtube.com/watch?v=Kuy4x_viY4M
Dziękuje Wam kochane :-) !!! Po zapoznaniu się z linkiem przesłanym przez Bomboladee widzę, że sa tu treningi z cięzarami itd, a przez Kateshikikatototkę, że nie wymająca obciażenia,czym więc się sugerwoac :>? Czy obydwie sa poprawne, pewnie je najpieej łączyć prawda ????
Jak często wykonywac te z youtube? Pewnie wskazane codziennie by były efekty? A czy zauwazyłaś trylko spadek wagi czy tez jak inni mówia rzeźbe??
Kamilka niestety ja nie moge pomóc:( ja tylko tę stronkę odnalazłam jakiś czas temu, kiedy ktos tu też pytał o insanity, nie ćwiczyłam jeszcze tego, teraz jestem w ciąży:)
na chomikuj znajdziesz cały program i rozpiskę na 60 dni;D
dobrze, rozumiem :-)))
http://chomikuj.pl/Mexter/Trening/Insanity
czasem wracam do pojedynczych ;D

Insanity 20 min Workout - Fat Burner   to jest dodatek ... to z yt robi się co 2 dzień

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.