- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
13 września 2011, 19:51
20 czerwca 2012, 13:08
1500kcal oczywiście ubyło mi nie tylko w bicepsie
20 czerwca 2012, 13:09
20 czerwca 2012, 13:30
Rafalmruk-ten zestaw ćwiczeń z Jillian naprawdę pomaga na ramiona,
wcześniej schudłam 10kg , a ramiona mimo to były grube i galaretowate, mimo ,że ćwiczyłam z hantlami ,ale efektów nie widziałam.
W zestawie jest sporo ćwiczeń na ramiona i dlatego pomagają ujędrnić te partie ciała.
Dzięki tym ćwiczeniom nauczyłam się robić pompki, których wcześniej nie byłam w stanie zrobić.
Dlatego polecam ten zestaw ćwiczeń , bo naprawdę działa.
20 czerwca 2012, 13:34
Rafalmruk-ten zestaw ćwiczeń z Jillian naprawdę pomaga na ramiona, wcześniej schudłam 10kg , a ramiona mimo to były grube i galaretowate, mimo ,że ćwiczyłam z hantlami ,ale efektów nie widziałam.W zestawie jest sporo ćwiczeń na ramiona i dlatego pomagają ujędrnić te partie ciała.Dzięki tym ćwiczeniom nauczyłam się robić pompki, których wcześniej nie byłam w stanie zrobić.Dlatego polecam ten zestaw ćwiczeń , bo naprawdę działa.
Edytowany przez rafalmruk 20 czerwca 2012, 13:42
20 czerwca 2012, 13:41
Rafalmruk - u mnie to jest skóra i tłuszcz - te skrzydła. Ja jestem w trakcie odchudzania, nigdy nie schudłam dużo i szybko, a ręce mam takie odkąd pamiętam :( ten zwis (:P) jest gruby jak go złapię, no i wyraźnie czuć grudki pod skórą :/
21 czerwca 2012, 12:06
21 czerwca 2012, 13:03
ja ćwiczę mel b tzn wczoraj znowu zaczęłam :) ja to aż mam rozstepy na skórze w tym miejscu :/ a co do ciężarków i ćwiczeń z nimi to jaki ciężar? 0,5 kg wystarczy do pomachania czy raczej 5 kg?
21 czerwca 2012, 15:03
tak, pomachaj 5kg :D kiedy ostatnio miałaś taki ciężar w ręce? umiesz to w ogóle podnieśći utrzymać chwilę?
oczywiście można iść do gabinetu kosmetycznego na jakiś zabieg, można nawet coś z medycyną estetyczną
ale uważam że trzeba najpierw spróbować ile się da samemu
regularne ćwiczenia na ramiona na pewno nie zaszkodzą, co drugi dzień, żeby dać im odpocząć, najlepiej byłoby na siłowni pod okiem trenera personalnego, ale to znowu koszt, w necie dużo jest filmików, na ramiona jest 8minute, jest Tamilee Webb(ja się z nią przygotowywałam i to mi praktycznie uratowało życie na jednych zawodach) są inne, nowsze, których ja nie znam a dziewczyny już tutaj podawały, zawsze też będę polecać najnormalniejsze pompki (np www.100pompek.pl), najlepiej żebyś co 3-4 tygodnie zmieniała ćwiczenia(czyli np najpierw robisz jeden zestaw, później inny, później następny, one się trochę różnią a chodzi o różnorodność)
ja w styczniu poleciałam z tymi pompkami(na początku z trudem robiłam trzy pompki, później całe serie), były też czasem zajęcia ze sztangą, ramiona ślicznie się wyrzeźbiły, a też mi powiewało
dołóż to tego dobry krem ujędrniający dwa razy dziennie (znajdziesz do 20zł, najlepiej z Q10), masaż szorską rękawicą(może być pod prysznicem), chyba że możesz zaszaleć i jakieś algi lub błota w ramach maseczek, wszystko znajdziesz w drogeriach, naprzemienne zimne i ciepłe natryski z ostatnim zimnym(jak nie lubisz wystarczy że same ramiona tak zrobisz, to się da wytrzymać)
trzeba przede wszystkim zadbać o stan skóry, ale i ją wypełnić, wzmocnić ramiona
więc od dzisiaj ćwicz i używaj balsamów i daj znać za jakieś 6 tygodni czy widzisz różnicę, ja trzymam kciuki :)