Temat: Cola zero / light

Mam pytanie, czy wy pijecie cole zero?  Ja nie znoszę pić bezsmakowej wody, w diecie dukana napotkałam się na informację, zeby w takim wypadku pić cole light. Ja wiem, że w tym jest mnóstwo chemii, ale że mało piję to chcę tą wodę czymś zastąpić. Zielonej herbaty mam już dość, czerwonej nie znoszę, więc może cola??? Co wy na to??
Ja tam też lubię, baa kocham colę light/ zero... teraz staram się ograniczać, ale jak mam ochotę na słodycze to dla mnie jest niezastąpiona :D
heh no wiesz nie wiem czy dieta dukana na to pozwala.Zdrowa diete na bank nie.Nie lubisz czerwonej herbaty zielonej juz masz dosc?To masz jeszcze biala  masz mix ziol melise rumianek miete pelno rodzai herbat.W herbaciarniach sprzedaja np hcerbatki na plaski brzuch leprze samoopoczucie.Myse ze zamiast wyjsc do markety po cole wybierz sie do herbaciarn
heh no wiesz nie wiem czy dieta dukana na to pozwala.Zdrowa diete na bank nie.Nie lubisz czerwonej herbaty zielonej juz masz dosc?To masz jeszcze biala  masz mix ziol melise rumianek miete pelno rodzai herbat.W herbaciarniach sprzedaja np hcerbatki na plaski brzuch leprze samoopoczucie.Myse ze zamiast wyjsc do markety po cole wybierz sie do herbaciarn
ja ciągle piją colę light/zero zamiast wody mineralnej
Biała herbata jest dobra, jest taka z mandarynką.
Cola zero.... od czasu do czasu, nie powinnaś pic jej zamiast innych płynów, pamiętaj że jest gazowana, będziesz miała wzdęcia, gazy + rozepchany brzuch po dłuższym stosowaniu.
Możesz przecież pić też jogo pitne, kefiry, kakao, mleko.... nie tylko herbaty i zwykłą wodę.... a wody smakowe? też możesz od czasu do czasu je przecież pić, też chemia ale jaka smaczna :)
albo komploty bez cukru owocowe pyyyycha:)
czrodziejko herbatek wymienionych mam dość w domu, i nie znaczy to, ze leżą zakurzone w szafce, bo pije je przynajmniej 2 razy dziennie, ale nie lubię tego . Co do Dukana - jest napisane w książce, że można jeśli ma ktoś problemy z piciem wody - oczywiście w rozumieniu, ze lepiej wypić cole light niż nie pić nic, a do niedawna potrafiłam przeżyć na 2 kubkach kawy cały dzień (czyli postępy herbaciane też już są )
a i taka ciekawostka : kiedyś się nudziłam,obliczyłam wagę cukru w coli zwykłej 2 l,zważyłam na wadzie i wsypałam do szklanki. Ryło trochę ponad 1,5 szklanki cukru. Gdyby ktoś to zmieszał z zwykłą wodą,to by tego nie wypił,bo byłoby za słodkie. A więc chyba cola musi być normalnie gorzka,albo sama nie wiem.  Bynajmniej smacznego.
z kompotem to masz rację , ten pomysł mi się podoba, dzięki czarodziejko
Seeeta ja zwykle jak piję cole light to raczej odgazowaną. A z bio-activa zamówiłam tak różne herbaty, że sprawy sobie nie zdawałam że takie są. Łącznie z mieszanką na zamówienie... ale jednak kompot bez cukru powinien załatwić sprawę

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.