Temat: jeść i jeść i jeść

moi drodzy mam takie pytanie : co mogę jeść w dużych lub bardzo dużych ilościach i nie przybędzie mi nic? wiem , że tylko woda jest bezkaloryczna ale co mogę jeść ciągle np na przegryzki lub np do śniadania ? macie jakieś pomysły lub swoje produkty? jeśli tak bardzo prosze napiszcie ;)
myślę, że najlepiej warzywa, białko bo najszybciej się spala :)
Białko najszybciej się spala??

białko jest ciężkostrawne.

marchewka ;p

Pasek wagi
Są takie biszkopty bez cukru, Wrocławskie: 
5 ma ok. 45 kcal, więc 10 nie przekracza nawet 100 kcal  

Ja uwielbiam jeść w dużych ilościach gotowany kalafior lub brokuły :).
jest dużo niskokalorycznych produktów, ale nie uciekaj w ilość, a jakość !
Dokładnie, ale wiele warzyw trudno traktować jako przekąskę, więc możesz spokojnie podjadać niskokaloryczne, zdrowe owoce, np. grapefruita. Pomijając warzywka i owoce, bardzo dobre są wszelkie kasze (szczególnie gryczana). A do zagryzienia między posiłkami wafle ryżowe i pieczywo chrupkie, oraz gotowane jajka.
polecam marchew
Białko spala się najwolniej i dlatego organizm spala mnóstwo kalorii na jego rozłożenie. Jest to podstawa działania diety proteinowej. Niestety, działa to tylko wtedy, kiedy białku nie towarzyszą tłuszcz i cukier.
Boszszszsze, przepraszam was za te pokiereszowane językowo wypowiedzi;P

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.