Temat: Musli crunchy

Ile razy w tygodniu można zjeść takie śniadanie i czy możliwe jest żeby jedząc je schudnąć? 
100 g musli crunchy plus pół szklanki mleka 1,5%.- ok. 560  kcal.
Uwielbiam je, poza tym nie jem słodyczy, bo to dla mnie taki ich substytut. Wiem, że nie są najzdrowsze, ale owsianke też jem :)


i



Jakie są wasze ulubione ?

wrednababa56 napisał(a):

ja sobie kupilam w kauflandzie pake musli. wole kupic gotowe niz robic, juz sie bawilam w robienie, wydalam kupe kasy i wszystko zostalo zjedzone przez mojego partnera bo postanowil sobie wszystkie posilki zastapic musli 



nie wiem co Ty kupowałaś, że wydałaś kupę kasy. 
płatki owsiane u mnie kosztują niecałe 3 zł 0,5kg, paczka otrębów owsianych kosztuje 2,20, rodzynki też jakoś 2 zł, i to moim zdaniem by wystarczyło do płatków, można dokupić jeszcze błonnik, który w biedronce jest tani, zakładam, że za takie musli wyszło by ci max 10zł, a ilościowo to jest to bardzo dużo. ja codziennie jem na śniadanie i na 1,5 - 2tygodnie je mam. :)

dodam, że jak np. kupowałam paczkę płatków z lidla za 2,99 to starczało mi na 3 porcje. :< 

aerobiczna napisał(a):

Dużo cukru maja dlatego ich unikam. Wolę sama zrobić :D  http://caketime.blox.pl/2013/01/Piernikowa-Granola.html Fajny przepis, chociaż innych dodatków używam i na pewno zdrowsze to jest :)


świetny pomysł - spróbuję zrobić taką piernikową granole :)
Jem płatki bran flakes marki Tesco z mlekiem migdałowym. Innych nie tykam, bo są słodzone i kaloryczne. Czasem owsianka z dodatkami w weekend. 
Pasek wagi

Zalatana napisał(a):

te
Dzisiaj otworzyłam po raz pierwszy-pyszne.Tylko ja zjadam 50g a nie 100!
Jak robię owsiankę, 
to dodaje jedną łyżkę takiego muesli
na 2 łyżki płatków owsianych. :)
Jest pyyszna :)
Pasek wagi

kurczaczeq napisał(a):

wrednababa56 napisał(a):

ja sobie kupilam w kauflandzie pake musli. wole kupic gotowe niz robic, juz sie bawilam w robienie, wydalam kupe kasy i wszystko zostalo zjedzone przez mojego partnera bo postanowil sobie wszystkie posilki zastapic musli 
nie wiem co Ty kupowałaś, że wydałaś kupę kasy. płatki owsiane u mnie kosztują niecałe 3 zł 0,5kg, paczka otrębów owsianych kosztuje 2,20, rodzynki też jakoś 2 zł, i to moim zdaniem by wystarczyło do płatków, można dokupić jeszcze błonnik, który w biedronce jest tani, zakładam, że za takie musli wyszło by ci max 10zł, a ilościowo to jest to bardzo dużo. ja codziennie jem na śniadanie i na 1,5 - 2tygodnie je mam. :)dodam, że jak np. kupowałam paczkę płatków z lidla za 2,99 to starczało mi na 3 porcje. :< 

kupilam owoce kandyzowane tj ananas i papaja, sliwki, slonecznik, orzechy laskowe, orzechy wloskie.  niech orzechy beda po 5 zl za paczke - juz masz dyche. owoce kandyzowane powiedzmy po 3 zl. sliwki tez kilka zlotych. mamy 20 zl. rodzynki, platki owsiane, otreby - 10 zl. mam naliczone przy kasie 30 zl. 



Pasek wagi

wrednababa56 napisał(a):

kurczaczeq napisał(a):

wrednababa56 napisał(a):

ja sobie kupilam w kauflandzie pake musli. wole kupic gotowe niz robic, juz sie bawilam w robienie, wydalam kupe kasy i wszystko zostalo zjedzone przez mojego partnera bo postanowil sobie wszystkie posilki zastapic musli 
nie wiem co Ty kupowałaś, że wydałaś kupę kasy. płatki owsiane u mnie kosztują niecałe 3 zł 0,5kg, paczka otrębów owsianych kosztuje 2,20, rodzynki też jakoś 2 zł, i to moim zdaniem by wystarczyło do płatków, można dokupić jeszcze błonnik, który w biedronce jest tani, zakładam, że za takie musli wyszło by ci max 10zł, a ilościowo to jest to bardzo dużo. ja codziennie jem na śniadanie i na 1,5 - 2tygodnie je mam. :)dodam, że jak np. kupowałam paczkę płatków z lidla za 2,99 to starczało mi na 3 porcje. :< 
kupilam owoce kandyzowane tj ananas i papaja, sliwki, slonecznik, orzechy laskowe, orzechy wloskie.  niech orzechy beda po 5 zl za paczke - juz masz dyche. owoce kandyzowane powiedzmy po 3 zl. sliwki tez kilka zlotych. mamy 20 zl. rodzynki, platki owsiane, otreby - 10 zl. mam naliczone przy kasie 30 zl. 

zdrowia nie wycenisz :) a owoce kandyzowane to mini owocki w zatopionej skrystalizowanej skorupie z cukru, w dodatku niesmaczne. lepiej brać suszone.

http://www.mojewypieki.com/przepis/granola

Polecam-prosta, pyszna, sycąca i ZDROWA :d

 

owsiankaa napisał(a):

wrednababa56 napisał(a):

kurczaczeq napisał(a):

wrednababa56 napisał(a):

ja sobie kupilam w kauflandzie pake musli. wole kupic gotowe niz robic, juz sie bawilam w robienie, wydalam kupe kasy i wszystko zostalo zjedzone przez mojego partnera bo postanowil sobie wszystkie posilki zastapic musli
nie wiem co Ty kupowałaś, że wydałaś kupę kasy. płatki owsiane u mnie kosztują niecałe 3 zł 0,5kg, paczka otrębów owsianych kosztuje 2,20, rodzynki też jakoś 2 zł, i to moim zdaniem by wystarczyło do płatków, można dokupić jeszcze błonnik, który w biedronce jest tani, zakładam, że za takie musli wyszło by ci max 10zł, a ilościowo to jest to bardzo dużo. ja codziennie jem na śniadanie i na 1,5 - 2tygodnie je mam. :)dodam, że jak np. kupowałam paczkę płatków z lidla za 2,99 to starczało mi na 3 porcje. :<
kupilam owoce kandyzowane tj ananas i papaja, sliwki, slonecznik, orzechy laskowe, orzechy wloskie.  niech orzechy beda po 5 zl za paczke - juz masz dyche. owoce kandyzowane powiedzmy po 3 zl. sliwki tez kilka zlotych. mamy 20 zl. rodzynki, platki owsiane, otreby - 10 zl. mam naliczone przy kasie 30 zl.
zdrowia nie wycenisz :) a owoce kandyzowane to mini owocki w zatopionej skrystalizowanej skorupie z cukru, w dodatku niesmaczne. lepiej brać suszone.

hehe, bedziesz mi owoce wybierac? ja sama wiem co jest nie smaczne a co smaczne, mow za siebie

jesli nie wrzuce cukru do sniadania to wrzuce go gdzie indziej, jedzac np kawalek ciasta, wiec nie ma roznicy czy zjem domowe musli czy nie. o wilku mowa, godzina 20 a moj ukochany wyciaga z lodowki mleko i wsypuje musli do miseczki i ze smakiem zjada, i ja mam inwestowac w zdrowe musli jak moge go nawet nie sprobowac?

Pasek wagi

wrednababa56 napisał(a):

 

owsiankaa napisał(a):

wrednababa56 napisał(a):

kurczaczeq napisał(a):

wrednababa56 napisał(a):

ja sobie kupilam w kauflandzie pake musli. wole kupic gotowe niz robic, juz sie bawilam w robienie, wydalam kupe kasy i wszystko zostalo zjedzone przez mojego partnera bo postanowil sobie wszystkie posilki zastapic musli
nie wiem co Ty kupowałaś, że wydałaś kupę kasy. płatki owsiane u mnie kosztują niecałe 3 zł 0,5kg, paczka otrębów owsianych kosztuje 2,20, rodzynki też jakoś 2 zł, i to moim zdaniem by wystarczyło do płatków, można dokupić jeszcze błonnik, który w biedronce jest tani, zakładam, że za takie musli wyszło by ci max 10zł, a ilościowo to jest to bardzo dużo. ja codziennie jem na śniadanie i na 1,5 - 2tygodnie je mam. :)dodam, że jak np. kupowałam paczkę płatków z lidla za 2,99 to starczało mi na 3 porcje. :<
kupilam owoce kandyzowane tj ananas i papaja, sliwki, slonecznik, orzechy laskowe, orzechy wloskie.  niech orzechy beda po 5 zl za paczke - juz masz dyche. owoce kandyzowane powiedzmy po 3 zl. sliwki tez kilka zlotych. mamy 20 zl. rodzynki, platki owsiane, otreby - 10 zl. mam naliczone przy kasie 30 zl.
zdrowia nie wycenisz :) a owoce kandyzowane to mini owocki w zatopionej skrystalizowanej skorupie z cukru, w dodatku niesmaczne. lepiej brać suszone.
hehe, bedziesz mi owoce wybierac? ja sama wiem co jest nie smaczne a co smaczne, mow za siebiejesli nie wrzuce cukru do sniadania to wrzuce go gdzie indziej, jedzac np kawalek ciasta, wiec nie ma roznicy czy zjem domowe musli czy nie. o wilku mowa, godzina 20 a moj ukochany wyciaga z lodowki mleko i wsypuje musli do miseczki i ze smakiem zjada, i ja mam inwestowac w zdrowe musli jak moge go nawet nie sprobowac?

mnie nie interesuje Twoje życie, Twojego partnera, otoczenia i Twojego 15 konta. pozdrawiam

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.