Temat: Co dzisiaj zjadłyście ? I czy macie wyrzuty ?

Ja zjadłam tak i jestem zadowolona. Nie mam wyrzutów co kiedyś było by nie możliwe. 

Śniadanie 1: Sałatka z awokado, pomidorów koktajlowych, rzodkiewek, ciecierzycy, makaronu i przypraw

Śniadanie 2: 4 grzanki z masłem orzechowym i truskawkami

Przekąska: 250ml lodów ciasteczkowych z bitą śmietaną

Obiad: Ryż brązowy z tuńczykiem, czerwoną papryką, kukurydzą 

Przekąska: chipsy solone ale takie wiecie fit i oczywiście nie cała paczka i jeszcze 2 kostki gorzkiej czekolady 92% 

Będzie kolacja jeszcze 

na śniadanie bulke z pasta z tuńczyka 

na 2 shake jagodowo jogurtowy

obiad 4 pyzy z miesem i surówka z kiszonej kapusty 

na podwieczorek loda tofi

a na kolacje zjem jakieś warzywa z jajkiem 

plus zabie ok 40 km na rowerze :)

Pasek wagi

.Puckolinka. napisał(a):

na śniadanie bulke z pasta z tuńczyka na 2 shake jagodowo jogurtowyobiad 4 pyzy z miesem i surówka z kiszonej kapusty na podwieczorek loda tofia na kolacje zjem jakieś warzywa z jajkiem plus zabie ok 40 km na rowerze :)
  Już chyba wiem co jutro zjem. Pyzy z mięsem, bo jakoś mi smaka narobiłaś :D Ja dzisiaj mam wolne od aktywności fizycznej i odpoczywam, bo jakoś dzisiaj strasznie padnięta jestem od rana. 

piers z kurczaka z korniszonami, biszkopt przekładany budyniem, napój proteinowy. Na kolacje beda jajka i bułka z serem i wedliną. Zmieszcze sie w 1400kcal

Pasek wagi

eszaa napisał(a):

piers z kurczaka z korniszonami, biszkopt przekładany budyniem, napój proteinowy. Na kolacje beda jajka i bułka z serem i wedliną. Zmieszcze sie w 1400kcal
Czemu tak malutko tych kcal :o ?

Ja to nigdy nie mam wyrzutów ;p

Co zjadlam to nie ważne, ważne co zjem a będzie to jakiś fast food jeszcze nie wiem jaki chyba burger King ;p także nieladnie (smiech)

Jak do tej pory:

I. jajecznica na maśle, dwie kromki razowca z serem żółtym, sałatą, pomidorem i szczypiorkiem

II. dwie kromki razowca z domową pastą pomidorową z makreli wędzonej

III. pieczone tofu z warzywami (cukinia, papryka, cebula, pomidorki koktajlowe) i trochę makaronu razowego

Wyrzuty to może za duże słowo, ale wiem że niepotrzebnie zjadłam aż tyle chleba bo niezbyt mi służy.

Pasek wagi

tak, dzis ciulowo jadłam, tj zupa ogórkowa z ryżem 2x, 10 pierogow ruskich, 2 kromki z wedlina, mozarella, ogórkiem. I czuje wywalony brzuch. 

ja dzis rest day - pierwszy (i mam nadzieje jedyny) w tym tyg. 

a jedzone bylo tak:

rano: jajowka (2 jaja) z pieczarkami, do tego 2 x bulka zytnia bio (lidlowa) z pasta z awokado z czosnkiem i pietruszka (wyrob wlasny)

potem w pracy: curry z ciecierzycy z mlekiem kokosowym (ciecierzyca z puszki, pomidory tez puszkowane, podsmazona cebulka, curry, pieprz & sol) + worek ryzu brazowego

przekaska: twarog poltlusty (kostka) wymieszany z mala activia o smaku jagoda & chia, suszona zurawina

teraz zjadlam: salatka z botwinki (ugotowane 3 male buraczki), mango, pokruszona feta, platki migdalow, syrop klonowy

dzien sie jeszcze nie skonczyl .. :PP:PPale poki co jestem najedzona.:)

jablkowa napisał(a):

ja dzis rest day - pierwszy (i mam nadzieje jedyny) w tym tyg. a jedzone bylo tak:rano: jajowka (2 jaja) z pieczarkami, do tego 2 x bulka zytnia bio (lidlowa) z pasta z awokado z czosnkiem i pietruszka (wyrob wlasny)potem w pracy: curry z ciecierzycy z mlekiem kokosowym (ciecierzyca z puszki, pomidory tez puszkowane, podsmazona cebulka, curry, pieprz & sol) + worek ryzu brazowego przekaska: twarog poltlusty (kostka) wymieszany z mala activia o smaku jagoda & chia, suszona zurawinateraz zjadlam: salatka z botwinki (ugotowane 3 male buraczki), mango, pokruszona feta, platki migdalow, syrop klonowydzien sie jeszcze nie skonczyl .. ale poki co jestem najedzona.

Łoł jak ty to zmiescilas? Zwlaszcza kostkę twarogu xD 

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.