Temat: dieta siła błonnika

Zakupiłam dietę siła błonnika,czy jest tu ktoś to również ją kupił,kto ją stosuje i przynosi ona efekty?Jak czujecie się na tej diecie?
Od jednej kawy z mlekiem dziennie jeszcze nikt nie przytyl
Hej Dziewczynki, nie zareportowałam tutaj, bo czasu miałam jak na lekarstwo. Ale nadrabiam teraz. Spadek wagi jest, więc jest super, jednak zamiast założonego 1 kg, tylko 0,5 kg. Pocieszające jest -10,5 cm w całym ciele, więc jestem ogólnie baaardzo zadowolona! 
Gratuluję Waszych wyników i mam nadzieję, że za tydzień będą jeszcze lepsze! 
Jeja niby mam 1500 kcal dziennie, ale jak przed chwilą sobie przygotowywałam jedzenie na jutro do pracy to już widzę, że głodna będę jak wilk :/
Kurcze i nie wiem czemu....bo kiedyś jadłam 1200 i dawałam radę, a teraz....sama nie wiem....żołądek chyba sobie znów rozciągnęłam.... :(
Pasek wagi
Ja wręcz przeciwnie, mam jakieś spore te racje żywieniowe i czasem nie daję rady tego wszystkiego zjeść, szczególnie w weekendy. W sumie to rezygnuję z przekąski na koniec dnia, bo wydaje mi się już całkiem zbędna. A kawę piję normalnie, tyle że ja piję małe espresso bez mleka i bez cukru. Bo tak lubię. Ale myślę, że nic takiego się nie stanie od jednej, czy dwóch kaw.
Witam. Ja przyznaję, że zaniedbałam trochę dietę tu imprezka jedna, tam urodziny tu imieniny, dużo niby nie jadłam, ale z dietą niewiele miało to wspólnego:(W tym tygodniu nie spodziewam się zbyt dużych spadków bo muszę namiar z weekendu zgubić:( dziś już trening i diety  mam zamiar się trzymać. Muszę dać radę żeby jeszcze te 4 kilo zrzucić. Muszę i koniec nie mam wyjścia. Miłego dnia życzę.
Również witam od poniedziałku. Ja wypijam około 3-4 kaw dziennie z mlekiem i nie zamierzam z tego rezygnować. Na dokładkę 4 herbaty czerwone 2 zielone i woda mineralna około 1 litra. Waga pomalutku ale leci. Ja nadal mam jakieś zboczenie i ważę się codziennie ale to chyba dlatego, że wagę mam pod stopami w łazience. Jak bym ją schowała to bym się nie ważyła!
Pasek wagi
Hej :) Ja kawę póki co to odstawiłam zupełnie, ale i tak piłam słabą więc wielkiej różnicy mi to nie robi. Herbaty nie słodzę od samego początku diety. A w ogóle dietę na ten tydzień dostałam 900kcal, ale musiałam zmienić bo przecież ćwiczę codziennie i bym chyba padła i teraz mam 1100-1300kcal i jakoś mam tak, że w tym tygodniu to ja nie za bardzo schudne.
Pasek wagi
a ja cały weekend żarłam:( masakra jakaś,tyle że ćwiczeń nie zaprzestałam...dzis już jem zgodnie z rozpiską...
Kasiadanilowicz nie martw się!!!!! nikt tu święty nie jest!!!!. Ja w zeszłym tygodniu też sobie pozwoliłam ale już wróciłam na właściwy tor i mam nadzieję, że tak zostanie. Wytrwałości życzę. Powodzenia
Pasek wagi
Kasia każdy ma lepsze i gorsze dni,nie ma co się martwić tylko pilnować żeby to objadanie sie nie stało się na powrot rutyną.

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.