Temat: Dieta kopenhadzka , dieta kopenhaska

    Hej. Dziś zaczęłam jeszcze raz kopenhaską. Tydzień temu wytrzymałam tydzień, a że miałam strasznie wyczerpującą pracę, do 21-22, musiałam przerwać. Teraz tej pracy nie mam i dietę robię jeszcze raz. Wcześniej schudłam 3 kg. Teraz mam nadzieję, że co najmniej dwa razy więcej!
Ja zaczyna od jutra ta dietke
w moim pamietniku sa zdjecia przed i po diecie kopenhaskiej zapraszam :) i mam nadzieje ze napiszecie co myslicie :P 
ja też zaczęłam jeszcze raz. jestem po 4 dniu. wyglada na to że dzień 5 i będzie 3 kg mniej:)) dzisiaj 3h siłki i nie zdążyłam jugurtu zjeść, ale cio tam. jutro rybka i brokułki:)) jak wam idzie?? niunia, karolcia, na pewno super!!
Pasek wagi
hej dziewuszki!
Ja zaczynam 1 lipca.
Mam nadzieje, że znajdę tu trochę wsparcia w kryzysowych momentach.
Pozdrawiam
thcgosiaczek a stosowałas dokladnie krok po kroku z jedzeniem  a i ile dziennie cwiczysz.??? Odp.
witaminko jasne ze znajdziesz wsparcie:))dzisia roxi500 zaczęła, ja będę na 6 dniu, a na bank zrobię wersje 14 dniową albo dłuższą. mam min 4 kg do zrzucenia, a tylko 21 dni:))trzymaj się:))
Pasek wagi
no to dzień 6 jak wam idzie?? mi waga przestała spadać i mnie korci już żeby dietę zmienić, ale wytrzymammm, postaram się. jeszcze tydzień:)dzisiaj kurczk i dla odmoany jajka i sałata:)
Pasek wagi
Hehe, ja się nie daję :) u mnie dzień 5 i -2,5kg. Idzie ZDECYDOWANIE wolniej niż za pierwszym razem... a jednak nie poddam sie ... napewno do jutra

Ja dzisiaj zaczelam.Wogule jesc mi sie nie chce.Ale wiem ze musze przetrwac te 13 dni.To jest dla mnie bardzo wazne.

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.