Temat: Dukan 17.10 - kto chętny?

Hej,

święta już za 2 miesiące, zaraz potem sylwester, warto byłoby więc zrzucić kilka zbędnych kilo (w założeniu 6-8). Męczę się już prawie 2 msc na żm wr, ale brak mi systematyczności a więc brak też efektów. Dlatego mimo wątpliwości, zachęcona skutkami u koleżanek przechodzę na 9 tygodni na dukana (1 faza - 1 tydzień, 2 - 4 tyg i 3 - 4 tyg) plus więcej ruchu. Ktoś chętny się dołączyć?
Pasek wagi
Twoim organom życzę zdrowia.
Podpisuje się pod kolegą ;D
1 faza tydzień? Ktoś tu chyba ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem. 5 dni to już tylko przy dużych otyłościach!!  Przy takim poziomie wiedzy na temat tej diety - nie tylko odradzam, ja wręcz zabraniam, bo zrobisz sobie krzywdę i za kilka tygodni będziesz tu płakać, jaką to przestraszną krzywdę sobie zrobiłaś.

ok, może nie wyraziłam się jasno zaokrągląjąc pierwszą fazę do tygodnia. Planuję 5 dni (pn-pt) a potem na drugą. A moim organom w tak krótkim okresie nie powinno się nic strasznego stać, zwłaszcza, że na codzień nie jadam za dużo białka i mam niedobory. Jak będzie coś się źle działo to zrezygnuję. Ale u mnie koleżanki pochudły 8-18 kg na Dukanie i bez jojo, więc jestem optymistycznie nastawiona:). A w celu unikniecia "niedoinformowania" kupię sobie książkę Dukana, by mieć pewność, że postępuję zgodnie z zasadami.
Pasek wagi

Ja 2 lata temu schudłam 10 kg na dukanie niestety na skutek tab anty przybyło mi 6 :(

Zrobiłaś sobie test dukana ??

Bardzo ulatwia liczenie :)

ja sama chudnę na dukanie...  zapraszam do pamiętnika i naszej grupy po sprawdzone menu i przepisy. Na tej diecie łatwo zejść na boczny tor nie związany z dietą a prowadzący do powikłań i szkód w organizmie.

a przy twojej wadze wyjściowej to i 5 dni uderzeniowej to za dużo
zrobiłam test i Doktor D. i zaproponował mi wage: 52,7. Co jeśli się z nim nie zgadzam:D?
Pasek wagi
ja jestem 2 dzień na uderzeniówce ;) ja tą dietę polecam... przepisy są super... narzędzie mamy ale jak je zastosujemy to już tylko zależy od nas
ja się przyłączam. dzisiaj zaczynam.
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.