Temat: Dieta Diamondow

Witam, czy ktoras z was moze stosowala ta diete? Jakie byly efekty? Po jakim czasie?Czy warto ja zaczynac? Dziekuje z gory za odpowiedz :) 
a co to za dieta ?
Az sie boje pytac co jedza te diamondy?
Pasek wagi

lola7777 napisał(a):

Az sie boje pytac co jedza te diamondy?

Brzmi dosc niepokojaco :D To byli druidzi jacys?
Moze koguta z pierzem?
Pasek wagi
Lola - hahaha, uwielbiam Cię 

Pierwsze słyszę o tej diecie.
wpiszecie sobie w google i poczytajcie zalozenia. I nie haha, nie jemy zadnych kogutow z pieprzem :) 
60 proc. zajmują węglowodany, 30 proc. białka i 10 proc. tłuszcz.+ zasada nielaczenia weglowodanow z bialkami (tak?)  Nie stosowalam bo nie lubie diet, ktore narzucaja jakies reguly, oczywiscie poza tymi ze nalezy odzywiac sie zdrowo:)
Diamondy to taki troszke "pra-Montignac":-) Nielaczenie, ale o IG jeszcze nie wiedzieli... W Polsce Maja Blaszczyszyn bardzo Ich propagowala. Efekty? Sa. Jak zawsze, gdy sie zdrowo i sensownie je:-)

colourfulskyy napisał(a):

wpiszecie sobie w google i poczytajcie zalozenia. I nie haha, nie jemy zadnych kogutow z pieprzem :) 
nie jecie? Jestes Diamondem?:) milo mi Cie poznac Diamondzie....ide poczytac o Twojej diece:)ps. Jestes pierwszym Diamondem,ktrego poznalam.:)
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.