Temat: Dieta 1000kcal od 07.04.2011

Szukam chętnych osób do przyłączenia się do diety 1000kcal. Ktoś chętny?

Za zmieszczenie się w limicie byłby 1pkt, za przekroczenie go -2pkt.

Już od jakiegos czasu próbuje stosować się do tej diety, ale przydałabym się jakaś motywacja i reazliacja.

Sorry,ze trochę nie na temat ale uważam że 1000kcal to za mało...gdzieś czytałam że najlepiej stosowac 1400kcal+ćwiczenia:)

Pozdrawiam

 

1000 kcal? To jest forum dla odchudzających się, nie tajne stowarzyszenie Pro-Ana

1000kcal to nie pro ana. Tylko narmalna dieta, któą można znaleźć pośród diet.

Z tymi ćwiczeniami to nie głupi pomysł, to można by było zwiększyć limit do 1200kcal

Dokładnie. 1000 kcal to normalna dieta. Nie rozumiem takiego oburzenia. Wszystko zależy od organizmu i jego potrzeb. Na pewno trzeba sobie wyliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne, a dopiero później zastanawiać się nad dietą 1000 kcal.
Pasek wagi
Ja byłabym chętna się zapisać. :)
Normalna dieta? Porozmawiajcie ze specjalistą. Jaki młody organizm wytrzyma na 1000 kcal?

właśnie młody wytrzyma i 700. czysteZuo, nie oburzaj sie tak. 1000kcal co trzecia vitalijka stosuje, a te wszystkie dukany,sb,kapusciane,kopenhaskie w pierwszy fazach to nawet do 1000 nie dobijaja.


ja nie umiem liczyc dokładnie i ważyc produktów nie mam czym wiec sie nie przylącze ale wszystkim życzę powodzenia

=P


Jak sobie obliczyłam podstawowe zapotrzebowanie kcal, to wynosiło 800kcal. Dla mojego organizmu.

Więc mimo wszystko będę trzymać się 1000k. Jeśli ktoś jest ze mną to pod koniec dnia piszemy sprawozdanie jak wyszło.

Ja się dołączam jak najbardziej. Dzisiaj jak na razie niecałe 500 kcal, więc jeszcze połowa przede mną. ; )

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.