- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
29 grudnia 2017, 17:49
Zdrowa Rywalizacja Punktowa, część 61
Zapisy ZAMKNIĘTE
Czas trwania: 5 tygodni
01 stycznia 2018 (poniedziałek) - 04 lutego 2018 (niedziela)
Zapraszam wszystkich serdecznie do 62 części naszej wesołej rywalizacji! Na czym polega akcja? Na wspólnej walce z kilogramami! Jeżeli chcesz pozbyć się nadprogramowych kilogramów i prowadzić zdrowy tryb życia, to miejsce jest dla Ciebie. Co z tego masz? Uczestnicy poprzednich edycji ZRP mogą potwierdzić, że dzięki tej niewinnej rywalizacji zyskasz motywację, wsparcie w grupie, miejsce do wygadania się na każdy temat i oczywiście nowych znajomych. Wszyscy dążymy do tego samego: zbudowania w sobie zdrowych nawyków żywieniowych łącząc je z ćwiczeniami!
Tym razem pozwoliłam sobie przejąć prowadzenie przez brak obecności Yoony
Zasady: NIE PISZEMY W TEMACIE DO CZASU ROZPOCZĘCIA EDYCJI. PROBLEMY Z WKLEJENIEM TABELKI SĄ WYJAŚNIONE PONIŻEJ. W RAZIE POTRZEBY PISZCIE NA PRIV NIE W TEMACIE.
1) Zapisy do Zdrowej Rywalizacji Punktowej cz. 62 zbieram do poniedziałku 01 stycznia 2018 do godziny 20-ej.
2) Akcja trwa do 04 lutego 2018 . Potem kolejna część...
3) Każdego dnia zdobywamy punkty za dane kategorie opisane poniżej. Należy wpisać je do tabelki, po czym w każdy wtorek tworzony będzie ranking - zarówno ogólny jak i tygodniowy - według zdobytych punktów.
4) Zgłaszamy się do akcji poprzez wklejenie poniższej tabelki. Wklejona tabelka = chęć uczestnictwa.Przy dopisywaniu punktów czy w kolejnych tygodniach EDYTUJEMY post z naszą tabelką, nie dodajemy nowych - wszystko po to, by było przejrzyście i łatwo dla mnie znaleźć Wasze tabelki.
5) W każdym tygodniu wpisujemy aktualne daty, numer tygodnia rywalizacji i sumę uzyskanych punktów - ułatwia to tworzenie rankingów.
6) Pogaduchy zostawiamy na później - kiedy nasza grupa będzie pełna i gotowa do ruszenia zacznie się pisanie o wszystkim i o niczym. Do tego czasu proszę o wklejanie tylko tabelek, bez zbędnego zaśmiecania. Czyt. wyżej.
7) Osoby na rygorystycznych dietach nie zostaną przyjęte do grupy (głodówki, diety poniżej 1000 kcal). To samo tyczy się osób dążących do wagi poniżej normy.
8) Bardzo proszę o zapisywanie się tylko osób zdecydowanych, które nie wykruszą się po kilku dniach i są pewne, że wytrwają do końca.
9) Gramy fair. Jeśli chcecie kogoś oszukać - to tylko siebie. Wpisujemy więc punkty zgodnie z prawdą.
Zgłoszenie do akcji:
Twoje zgłoszenie = wklejenie tabelki. Nie musicie pisać postów z prośbami o dodanie. Jak tylko dodasz swoją tabelkę automatycznie jesteś zapisana/y do naszej rywalizacji. Jeżeli masz problemy ze skopiowaniem i wklejeniem tabelki polecam zmianę przeglądarki na Mozillę Firefox. Na niej wszystko powinno działać prawidłowo! Innym sposobem jest wklejenie tabel do Worda i z Worda na Vitalię.
Co należy podać przy zgłoszeniu?
1) Wagę początkową (z jaką dołączamy do akcji)
2) Wzrost w centymetrach
3) Cel do osiągnięcia – pod koniec edycji napiszcie proszę ile łącznie schudłyście, to mi bardzo ułatwi sprawę w liczeniu
4) Centymetry (mierzymy najszersze miejsca)
5) Wiek (jeśli ktoś bardzo nie chce, to nie jest to obowiązkowy punkt).
Edytowany przez Dominika47 2 stycznia 2018, 09:06
14 stycznia 2018, 11:42
chyba informacyjnie. ale rozumiem niechęć do mierzenia. właśnie zrobilam swoje i znowu urosła w centymatrach xd i spr kalipera i wyszło, że mam 41% tkanki tłuszczowej... well
14 stycznia 2018, 13:05
U mnie +0,4 kg ;/ Już 4 dnień po obżarstwie, czyżby nadal się utrzymywała zwyżka? Przytyć nie mogłam, to na pewno.
14 stycznia 2018, 13:29
Ja dziś się zważyłam kontrolnie (chociaż ważenie tygodniowe do tabelki przyjęłam na poniedziałek rano, po całym tygodniu) i mam tylko 0,1 kg na minusie :( Chociaż też się nie zdziwię, jak jutro będzie pół kilograma więcej albo mniej, u mnie takie skoki normalne. Przez kilka dni bez żadnych zmian, a nagle wchodzę - i szok, w jedną albo drugą stronę.
Miałam nadzieję, że będzie spadek, bo ten tydzień był jak na mnie wyjątkowo aktywny, na pewno spaliłam sporo dodatkowych kalorii, dieta też ok, a tu kiszka :/ Wczoraj nie ćwiczyłam, bo po piątku mam takie zakwasy w łydkach, że cały dzień łaziłam na ugiętych nogach :) Dziś to samo, ale może jakoś mi się uda coś delikatnego zrobić - spróbuję się zmusić, bo postanowiłam w końcu się ruszać, nie tylko dietą zbijać wagę, i mam nadzieję tego postanowienia nie zaprzepaścić.
14 stycznia 2018, 20:24
U mnie ten tydzien to kompletna klapa. Mam nadzieje, ze zewre posladki w nastepnym. Ja mam dodatkowe zapotrzebowanie na kcal, bo karmie piersia, ale mimo to zaszalalam.
Dziewczyny w przyszlym tygodniu widze sie na podium .
14 stycznia 2018, 20:32
ivi1985 trzymam za słowo
byłam dziś 1 raz odkąd zachorowałam na zumbie i po 15 minutach żałowałam, bo ból był okropny (zapalenie nerek) a myślałam, że już mi przeszło
Edytowany przez Dominika47 14 stycznia 2018, 20:34
14 stycznia 2018, 22:30
Z tego wyzwania na fb co wspominałam, w ciągu tygodnia jedna babka zrzuciła 5kg a druga 13cm zgubiła xd
14 stycznia 2018, 22:40
A mi się szykuje bardzo dobry tydzień. Ważyłam się w piątek i zaliczyłam ponad 2 kg spadek Może jeszcze po Świętach leci, choć z wyników wychodzi, że już i to przekroczyłam. W każdym razie nie będę narzekać. Oby się utrzymał do jutra i ważenia do tabelki
Ale chciałam się pochwalić inną rzeczą. Pierwszy raz w życiu udało mi się zrobić 10 pełnych pompek! Zawsze robiłam tylko pół pompki, bo wydawało mi się, że jestem za słaba, żeby zrobić pełne. No i kiedyś faktycznie tak było, bo nie raz próbowałam i nie byłam się w stanie podnieść z podłogi. Miałam za słabe ręce i core. Ale jestem już prawie po 3 miesiącach w miarę regularnych ćwiczeń i postanowiłam spróbować. No i taka niespodzianka! Jestem mega zadowolona z siebie. Następne wyzwanie - 15