Temat: Zdrowa Rywalizacja Punktowa, część 59 18.09-22.10

Zdrowa Rywalizacja Punktowa, część 59

Zapisy zamknięte

Czas trwania: 5 tygodni

18 września 2017 (poniedziałek) - 22 października 2017 (niedziela)

Zapraszam wszystkich serdecznie do 59 części naszej wesołej rywalizacji! Na czym polega akcja? Na wspólnej walce z kilogramami! Jeżeli chcesz pozbyć się nadprogramowych kilogramów i prowadzić zdrowy tryb życia, to miejsce jest dla Ciebie. Co z tego masz? Uczestnicy poprzednich edycji ZRP mogą potwierdzić, że dzięki tej niewinnej rywalizacji zyskasz motywację, wsparcie w grupie, miejsce do wygadania się na każdy temat i oczywiście nowych znajomych. Wszyscy dążymy do tego samego: zbudowania w sobie zdrowych nawyków żywieniowych łącząc je z ćwiczeniami!

Zasady: NIE PISZEMY W TEMACIE DO CZASU ROZPOCZĘCIA EDYCJI. PROBLEMY Z WKLEJENIEM TABELKI SĄ WYJAŚNIONE PONIŻEJ. W RAZIE POTRZEBY PISZCIE NA PRIV NIE W TEMACIE.

1) Zapisy do Zdrowej Rywalizacji Punktowej cz. 59 zbieram do poniedziałku 18 września 2017 do godziny 16-ej. 
2) Akcja trwa do 22 października 2017 . Potem kolejna część...
3) Każdego dnia zdobywamy punkty za dane kategorie opisane poniżej. Należy wpisać je do tabelki, po czym w każdy wtorek tworzony będzie ranking - zarówno ogólny jak i tygodniowy - według zdobytych punktów.
4) Zgłaszamy się do akcji poprzez wklejenie poniższej tabelki. Wklejona tabelka = chęć uczestnictwa.Przy dopisywaniu punktów czy w kolejnych tygodniach EDYTUJEMY post z naszą tabelką, nie dodajemy nowych - wszystko po to, by było przejrzyście i łatwo dla mnie znaleźć Wasze tabelki.
5) W każdym tygodniu wpisujemy aktualne daty, numer tygodnia rywalizacji i sumę uzyskanych punktów - ułatwia to tworzenie rankingów.
6) Pogaduchy zostawiamy na później - kiedy nasza grupa będzie pełna i gotowa do ruszenia zacznie się pisanie o wszystkim i o niczym. Do tego czasu proszę o wklejanie tylko tabelek, bez zbędnego zaśmiecania. Czyt. wyżej.
7) Osoby na rygorystycznych dietach nie zostaną przyjęte do grupy (głodówki, diety poniżej 1000 kcal). To samo tyczy się osób dążących do wagi poniżej normy.
8) Bardzo proszę o zapisywanie się tylko osób zdecydowanych, które nie wykruszą się po kilku dniach i są pewne, że wytrwają do końca.
9) Gramy fair. Jeśli chcecie kogoś oszukać - to tylko siebie. Wpisujemy więc punkty zgodnie z prawdą.

Zgłoszenie do akcji:
Twoje zgłoszenie = wklejenie tabelki. Nie musicie pisać postów z prośbami o dodanie. Jak tylko dodasz swoją tabelkę automatycznie jesteś zapisana/y do naszej rywalizacji. Jeżeli masz problemy ze skopiowaniem i wklejeniem tabelki polecam zmianę przeglądarki na Mozillę Firefox. Na niej wszystko powinno działać prawidłowo! Innym sposobem jest wklejenie tabel do Worda i z Worda na Vitalię.

Co należy podać przy zgłoszeniu?
1) Wagę początkową (z jaką dołączamy do akcji)
2) Wzrost w centymetrach
3) Cel do osiągnięcia – pod koniec edycji napiszcie proszę ile łącznie schudłyście, to mi bardzo ułatwi sprawę w liczeniu
4) Centymetry (mierzymy najszersze miejsca)
5) Wiek (jeśli ktoś bardzo nie chce, to nie jest to obowiązkowy punkt).

Pasek wagi

Ta pierwsza czarno-biała mi się bardzo podoba, idź w to :D

moje typy

https://quiosque.pl/grafitowa-sukienka-z-odcieciem...

https://quiosque.pl/jasnorozowa-olowkowa-sukienka-76079.html

https://quiosque.pl/kobaltowa-sukienka-z-ozdobnym-dekoltem-79569.html

93agrafka fajne ale zbyt proste bez efektu wow. Jestem wybredna przepraszam :x(loser)

Pasek wagi

Polecam obejrzeć poradnik radzki :) co prawda mówi o komunii ale to prawie jak chrzciny :)

Pasek wagi

jeżeli ma być wooow to jestem za sukienką z czarną górą i rozkloszowanym dołem, którą wstawiłaś, bo jest bardzo ładna i efektowna :) 

heh teraz muszę takiej szukać, bo to oczywiście ta sukienka musiała być akurat z Aliexpress ;/ Teraz będę musiała szukać czegoś podobnego w centrach handlowych... Muszę pojechać chyba do Arkadii ;P Może coś będzie... Chociaż jak patrze na strony internetowe to nic w sieciówkach nie ma....

Pasek wagi

Yoona - z tych co masz na sobie, podoba mi się ta druga. Mam wrażenie że lepiej w niej wyglądasz. Rozmiar większa lepiej będzie leżeć. I uwierz że porządna bielizna wyszczuplająca działa cuda. A z tych co pokazałaś to podoba mi się ta z czarną góra <3

Pasek wagi

Yoona wszystkie cudne i te na Tobie i te z tych zdjęć, ze zdjęć to ta 1 najładniejsza a z Twoich ta druga :D

Pasek wagi

Chyba zwariowałam i zaryzykuje i kupię to pierwszą ze zdjęć, ale teraz już mi się nic nie podoba.... jeszcze przejdę się w niedziele po sklepach, ale i tak pewnie na niej sie skończy...

Pasek wagi

Kurcze znalazłam siłownię gdzie są zajęcia na rowerach i trampoliny... tylko czy ja za ciężka nie jestem nadal i czy dam radę ?! ;(

Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.