Temat: Zdrowa Rywalizacja Punktowa, część 58, 14.08-17.09.2017

Zdrowa Rywalizacja Punktowa, część 58

Zapisy  Zamknięte

Czas trwania: 5 tygodni

14 sierpnia 2017 (poniedziałek) - 17 września 2017 (niedziela)

Zapraszam wszystkich serdecznie do 57 części naszej wesołej rywalizacji! Na czym polega akcja? Na wspólnej walce z kilogramami! Jeżeli chcesz pozbyć się nadprogramowych kilogramów i prowadzić zdrowy tryb życia, to miejsce jest dla Ciebie. Co z tego masz? Uczestnicy poprzednich edycji ZRP mogą potwierdzić, że dzięki tej niewinnej rywalizacji zyskasz motywację, wsparcie w grupie, miejsce do wygadania się na każdy temat i oczywiście nowych znajomych. Wszyscy dążymy do tego samego: zbudowania w sobie zdrowych nawyków żywieniowych łącząc je z ćwiczeniami!

Zasady: NIE PISZEMY W TEMACIE DO CZASU ROZPOCZĘCIA EDYCJI. PROBLEMY Z WKLEJENIEM TABELKI SĄ WYJAŚNIONE PONIŻEJ. W RAZIE POTRZEBY PISZCIE NA PRIV NIE W TEMACIE.

1) Zapisy do Zdrowej Rywalizacji Punktowej cz. 58 zbieram do poniedziałku 14 sierpnia 2017 do godziny 16-ej. 
2) Akcja trwa do 17 września 2017 . Potem kolejna część...
3) Każdego dnia zdobywamy punkty za dane kategorie opisane poniżej. Należy wpisać je do tabelki, po czym w każdy wtorek tworzony będzie ranking - zarówno ogólny jak i tygodniowy - według zdobytych punktów.
4) Zgłaszamy się do akcji poprzez wklejenie poniższej tabelki. Wklejona tabelka = chęć uczestnictwa.Przy dopisywaniu punktów czy w kolejnych tygodniach EDYTUJEMY post z naszą tabelką, nie dodajemy nowych - wszystko po to, by było przejrzyście i łatwo dla mnie znaleźć Wasze tabelki.
5) W każdym tygodniu wpisujemy aktualne daty, numer tygodnia rywalizacji i sumę uzyskanych punktów - ułatwia to tworzenie rankingów.
6) Pogaduchy zostawiamy na później - kiedy nasza grupa będzie pełna i gotowa do ruszenia zacznie się pisanie o wszystkim i o niczym. Do tego czasu proszę o wklejanie tylko tabelek, bez zbędnego zaśmiecania. Czyt. wyżej.
7) Osoby na rygorystycznych dietach nie zostaną przyjęte do grupy (głodówki, diety poniżej 1000 kcal). To samo tyczy się osób dążących do wagi poniżej normy.
8) Bardzo proszę o zapisywanie się tylko osób zdecydowanych, które nie wykruszą się po kilku dniach i są pewne, że wytrwają do końca.
9) Gramy fair. Jeśli chcecie kogoś oszukać - to tylko siebie. Wpisujemy więc punkty zgodnie z prawdą.

Zgłoszenie do akcji:
Twoje zgłoszenie = wklejenie tabelki. Nie musicie pisać postów z prośbami o dodanie. Jak tylko dodasz swoją tabelkę automatycznie jesteś zapisana/y do naszej rywalizacji. Jeżeli masz problemy ze skopiowaniem i wklejeniem tabelki polecam zmianę przeglądarki na Mozillę Firefox. Na niej wszystko powinno działać prawidłowo! Innym sposobem jest wklejenie tabel do Worda i z Worda na Vitalię.

Co należy podać przy zgłoszeniu?
1) Wagę początkową (z jaką dołączamy do akcji)
2) Wzrost w centymetrach
3) Cel do osiągnięcia – pod koniec edycji napiszcie proszę ile łącznie schudłyście, to mi bardzo ułatwi sprawę w liczeniu
4) Centymetry (mierzymy najszersze miejsca)
5) Wiek (jeśli ktoś bardzo nie chce, to nie jest to obowiązkowy punkt).

Pasek wagi

Gratuluję wszystkim :D

smoothmoves - centrumsportowca.pl ma super zestawy ćwiczeń. Ja uwielbiam AeroBox, TurboSpalanie i Kardio Kickboxing ♡ 

Pasek wagi

yoona dziekuje, a wszystkim walczacym gratuluje. Ja widze co drugi weekend bede teraz zaliczac spadki :PP oby byly ponad kilogramowe, zeby zachowac chociaz pol kg tygodniowo, to plan bedzie wykonany :)

dziewczyny, ja na tej diecie V chodze ciagle przezarta! na serio watpie, ze cos uda mi sie schudnac, bo naprawde, dzis mialam na obiad 8! kotletow!!!

Pasek wagi

gabie no to ciekawa jestem jakie efekty będą po tej diecie :D Szczerze mówiąc ja na swojej nowej (od dietetyka) jestem ciągle głodna :<

Dominika47 napisał(a):

gabie no to ciekawa jestem jakie efekty będą po tej diecie :D Szczerze mówiąc ja na swojej nowej (od dietetyka) jestem ciągle głodna 

A jakie masz na niej BTW? Może za mało tłuszczu i białka?

Pasek wagi

corinek a mozesz sie wypowiedziec co do rozkladu moich makr? ja sie kompletnie nie znam :PP

Pasek wagi

gabie13 napisał(a):

corinek a mozesz sie wypowiedziec co do rozkladu moich makr? ja sie kompletnie nie znam 

Mogę zerknąć :D Masz to policzone gdzieś z kilku dni?

Pasek wagi

mam codziennie sie zmiescic w takich zakresach

Osiągnięte
Kcal2 400 kcal
Białko72 - 120 g
Węglowodany270 - 420 g
Tłuszcz67 - 93 g
Cholesteroldo 300 mg
Błonnik25 - 40 g
Pasek wagi

Zawału dostałam z tym 420g węglowodanów. Boże, kto to układa... 

Nie chodzisz głodna, bo jesz dużo tłuszczu i białka (ja przy maks. 100g węgli na dobę mam tyle co ty w diecie :D). A chodzisz przeżarta, bo do tego dochodzi mnóstwo węglowodanów :) Więc nic w tym dziwnego. Martwi mnie tylko, czy taka ilość węgli nie sprawi, że organizm zacznie odkładać - bo będzie miał aż za dużo energii, to zostawi sobie na 'gorsze czasy'. Chudniesz na takiej ilości? Bardzo Ci się waga waha?

Pasek wagi

gabie jakie dalas ustawienia? ruch i aktywnosc i ilosc kg tygodniowo do zrzucenia?

Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.