Temat: Z 85 na 60 kg! Kto ze mną i dietą 1000 kalorii?

Witam,

zakładam nowy temat pewnie tez dla nowych. na Vitalii nie bylo mnie 2 lata. Troszke nie? Nie wcinam sie w już istniejące tematy z 200 użytkownikami bo chyba nie ma to za bardzo sensu.

 

Zapraszam wszystkich chętnych do dzieleina się opiniami, troskami, sukcesami i mniej porażkami.

ja kiedyś prawie rok nie miałam, właśnie przez dietę, wiec teraz jak mi tylko się coś spóźnia to się boję:D:D
To ładnie dietkowałaś kochana, ob to już się nie powtórzyło :)
tak, głupie lata:D i głupie 500kcal^^ a kg i tak wróciły xD ale mam nadzieje, ze czegoś mnie to nauczyło:):)
No ja w zeszłą zimę tak ładnie jadłam i ślicznie schudłam a tym roku jakoś nie mogę się zebrać :( ale od dzisiaj grzecznie, chociaż przez @ czuję się strasznie ociężała :( i mam wielki spuchnięty brzuch. No muszę się za siebie zabrać, myślałam i ułożyłam mały plan ale zastanawiam się czy 1500 kcal to nie będzie za dużo w mojej diecie :(
Witam!ah nareszcie czuję że żyję jak nie siedzę w domu :D tylko cholera takie przerwy  miałam między ćwiczeniami krótkie że najeść się nie zdążyłam to napchałam się w domu ehh trudno..jutro się poprawię!ależ mnie brzuch boli bo zjadłam za dużo i ta @,u mnie właśnie najgorszy drugi dzień,hmm zastanawiam się czy nie wstać jutro o godzinę wcześniej niż powinnam i nie poćwiczyć trochę...bo znowu będę miała brak czasu wieczorem,i spalić conieco muszę....będę się podziwać jak ja śpioch wstanę rano o 6  ale mrozzziiii poszłam koty wypuścić na dwór bo chciały,to aż dech w piersiach zapiera brrrrrr!
:) ja już na rano mam zaplanowane 20 minut ćwiczeń i 8 min stretchu :) ciekawe czy wytrwam

zdamy raport jutro rano :D

dotarłam :)

idę poczytać co tam u was słychać

Witam! zaspałam na wykłady,mam zajęcia dopiero o 14 ale się poczuczyć muszę,ćwiczenia obowiązkowo wieczorem odprawię!ale streaching sobie zaraz i tak zaserwuję,przerzuciłam się na hantle 5 kg to mnie boli wszystko jak nie powiem co hehe
Witam,
ja po wczorajszych ćwiczeniach coś jedną łydkę za bardzo czuję :(
Sutraaa jak wyjazd opowiadaj :) udało się wszystko :)

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.