Temat: Serialowe maniaczki cwicza i chudna!

Czesc!

Ostatnio powstal fajny temat odnosnie seriali. Bylo ich juz wiele, ale efekt ten sam- wiele z nas traci czas na ogladanie seriali. Ja przewaznie puszczam je sobie w tle, ale tez z jeden odcinek dziennie przeleze na kanapie. Stad pomysl na ta grupe.

Szukam dziewczyn, ktore razem ze mna beda cwiczyc podczas ogladania ulubionych seriali.
Dziennie, codziennie, raz w tygodniu, no jakkolwiek. Wykorzystajmy ten czas w koncu pozytecznie!

Regula jest taka, ze serial musi trwac co najmniej 20 minut. Wlaczamy, ogladamy i cwiczymy.
Przy okazji oczywiscie gadamy o wszystkim, i o niczym, o serialach wlacznie ;-)

Ktos chetny?
(Matyliano, licze na Ciebie! :P)

Ja musze przyznac, ze kiedys mialam tak, ze robilam a6w przy ogladaniu telewizji.
Skonczylam je wtedy dwa razy pod rzad bez problemu.
Ciezko mi sie jest skupic na samych cwiczeniach, a tak to wlaczam, cwicze, nie mysle ;-)

Noo masakra, ehh... a moja to w ogole teraz troche cwiczy, troche brzuch dziennie, rower, jakies kijki no ale zadna silka, basen, bieganie, nic, a ja moge sie zabic na silowni i nie mam takich efektow, zycie jest takie niesprawiedliwe -.- ja waze teraz wiecej niz moja mama w 9 miesiacu ciazy -.- :P (a nie wiem w sumie ile waze po swietach, no ale kolo 77 kilo).

Sporo zależy od genów, zazdroszcze ludziom z dobrą przemianą materii :D my się musimy naharować,żeby osiągnąć jakiś efekt :D

pozytywna16 napisał(a):

Sporo zależy od genów, zazdroszcze ludziom z dobrą przemianą materii :D my się musimy naharować,żeby osiągnąć jakiś efekt :D

oj geny, geny. moja mama jest, w prawdzie, niska i raczej pulchna, ale ma tak gladką skórę, że w szoku jestem...twarz też jest przynajmniej 10 lat młodsza... no tak jej zazdroszczę.. kiedyś mój mąż, przypadkiem, zobaczył ją w bieliźnie, to był w szoku, jak ładnie wygląda.. ja niestety mam większość genów po tacie :(  z twarzy tylko wyglądam na mniej niż mam, ale ciała to nie można nazwać gladkim ;)

Pasek wagi

Dobra dziewczyny, ja od dzis zaczynam nasza akcje... wczoraj doslownie caly dzien leczylam kaca :P i obejrzalam milion odcinkow wszystkiego, no ale nie mialam kompletnie glowy do cwiczen :P

Halo laski, jak tam? :P U mnie troche bieda z serialami, bo czekam na nowe sezony ;D

u mnie biedy nie ma D: teraz cisnę z męzem, Person of Interest sezon 3 :D i czekam na pelne sezony, tego co oglądam D:  bo nie lubię czekać całego tygodnia na odc, wiec nie ogladam wcale, dopóki calosc nie wyjdzie :) 

Pasek wagi

Mogę jeszcze dołączyć? :>
Wreszcie jakoś bym wykorzystywała ten czas lepiej :D

Pasek wagi

Oczywiscie! Ja czekam na nowy odcinek M jak Milosc hahaha i biore sie za cwiczenia ;D

To jeszcze leci? :o 

Ja czekam na nowe odcinki czegokolwiek co oglądam :D Albo wrócę do Orange is the new black (skończyłam jakoś po pierwszym sezonie chyba).

Edit: widzę, że o mamach rozmawiacie... ja się w mamę wdałam ale niestety figurki po mamie nie mam ;) Na szczęście urodę tak :P 
Ale z drugiej strony narzekać też nie mam co, wdałam się w babcię (mamę, mamy). Jakbym wdała się w rodzinę taty to by było ciężko bo tam wszystkie kobity takie wielkie i łatwo przybierają na wadze. 

Pasek wagi

No leci ;D;D;D

Ale ponoc w Niemczech odbior zablokowany od nowego roku, ale zobaczymy jeszcze nie bylo nowych odcinkow. Orange zaczelam ostatnio ale jestem chyba na 5 odcinku.

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.