- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
2 listopada 2014, 15:36
Cześć Wam !
Wpadłam na pomysł, widzę że takie wzajemne motywowanie się i pisanie o swoich zmaganiach, jest bardzo ważne i modne tutaj, także postanowiłam i ja założyć grupę, zrzeszającą STUDENTKI! Dlaczego właśnie studentki? Sama studiuję, mam 22 lata i wiele energii i zapału do życia :)
Zapraszam Was do mojej, a zaraz naszej, grupy !
Na początek chciałabym aby każda z Was, która ma ochotę dołączyć, wypełniła kilka podstawowych informacji, które pomogą nam się zapoznać. Ja zaczną:
Czekam na informacje od Was! Tak bardzo chcę już Was poznać! :)
Piszcie też co lubicie jeść, jakie aktywności fizyczne uprawiacie, jaka jest Wasza motywacja ;) Ja od wczoraj powoli wprowadzam moje mini zmiany do życia, póki co idzie dobrze.
Pozdrawiam, Lila!
Edytowany przez Lilianna.Anna 2 listopada 2014, 15:37
3 listopada 2014, 18:13
po pierwsze to nie jest grupa tylko watek na forum i wlasnie przydaloby sie zeby ktos zalozyl grupe zaprosil tam albo zebysmy same sie do tej grupy dodaly i tam zalozyc podtematy na pogaduchy na menu na cwiczenia i na nasze spadki wagi
3 listopada 2014, 18:31
po pierwsze to nie jest grupa tylko watek na forum i wlasnie przydaloby sie zeby ktos zalozyl grupe zaprosil tam albo zebysmy same sie do tej grupy dodaly i tam zalozyc podtematy na pogaduchy na menu na cwiczenia i na nasze spadki wagi
zgadzam się :)
3 listopada 2014, 18:56
Tylko z zasady grupy po jakimś czasie upadają a watek bedzie ciągle aktualny.Do tego w wątku jest możliwość ze ciągle bedzie dochodził ktos nowy i będzie nas coraz więcej a z grupa to różnie moze być.Ale ja się dostosuje do wszystkiego:)
3 listopada 2014, 19:21
Mi się wydaje że lepiej zostać w tym jednym, a nie robić jakąś wielką grupę. Nawet jak będzie nas garstka, ale będziemy codziennie pisać co u nas, jak nam idzie i motywować się, to damy radę i będzie wesoło :)
4 listopada 2014, 00:45
więc może piszmy tutaj swój jadłospis (oczywiście bez przymusu), ja będe pisala też jakie ćwiczenia wykonałam danego dnia (moze to mnie zmotywuje zeby wrócić wkoncu do ćwiczeń. Moze niech chętne osoby napiszą swoje wymiary, ja zrobie to jutro- najbardziej strategiczne miejsca dla mnie to udo, talia, biodra.
A przede wszystkim ogłaszam wszystkim obecnym że dzisiaj zakończyłam 3-dniowy ciąg kompulsów. przez te 3 dni pochlonełam w sumie lekko 12 tys. nadprogramowych kcal. Od jutra wracamdo diety 1800kcal, a nadwyzke będe chciała zrzucić ćwiczeniami, możliwie jak najwiekszą liczbą ćwiczeń. Problem polega tylko na tym kiedy tu znalezc cxzas na te ćwiczenia? chyba będe wstawać razem z tatą który idzie na 6 do pracy i wtedy będe ćwiczyć, bo potem w ciągu dnia, napewno nie wygospodaruje nawet chwilki, a teraz potrzebuje naprawde sporo czasu na cwiczenia....12 tys kcal samo się nie spali :/ ......
5 listopada 2014, 14:52
Ja co chwila zaglądam z nadzieja ze ktos cos napisze:) co u was dziewczyny? Bo mnie zlapalo okropne choróbsko i dietka leży tak samo jak ćwiczenia:/