Temat: Zdrowa Rywalizacja Punktowa - cz. 27; 25.08 - 29.09

ZAPISY  ZAMKNIĘTE
Zdrowa Rywalizacja Punktowa część XXVII

Czas trwania: 5 tygodni
25.08 (poniedziałek) - 28.09 (niedziela)

 

Zapraszam wszystkich serdecznie do 27 części naszej wesołej rywalizacji! Na czym polega akcja? Na wspólnej walce z kilogramami! Jeżeli chcesz pozbyć się nadprogramowych kilogramów i prowadzić zdrowy tryb życia to miejsce jest dla Ciebie. Co z tego masz? Uczestnicy poprzednich edycji ZRP mogą potwierdzić, że dzięki tej niewinnej rywalizacji zyskasz motywację, wsparcie w grupie, miejsce do wygadania się na każdy temat i oczywiście nowych znajomych. Wszyscy dążymy do tego samego: zbudowania w sobie zdrowych nawyków żywieniowych łącząc je z ćwiczeniami!

Zasady:
1) Zapisy do Zdrowej Rywalizacji Punktowej cz. 27 zbieram do wyczerpania 30 miejsc lub do niedzieli (24.08) do północy. Pierwszeństwo mają osoby z poprzednich edycji.
2) Akcja trwa do 28 września! Potem kolejna część...
3) Każdego dnia zdobywamy punkty za dane kategorie opisane poniżej. Należy wpisać je do tabelki, po czym w każdy poniedziałek tworzony będzie ranking - zarówno ogólny jak i tygodniowy - według zdobytych punktów.
4) Zgłaszamy się do akcji poprzez wklejenie poniższej tabelki. Wklejona tabelka = chęć uczestnictwa. Przy dopisywaniu punktów czy w kolejnych tygodniach EDYTUJEMY post z naszą tabelką, nie dodajemy nowych - wszystko po to, by było przejrzyście i łatwo dla mnie znaleźć Wasze tabelki.
5) Pogaduchy zostawiamy na później - kiedy nasza grupa będzie pełna i gotowa do ruszenia zacznie się pisanie o wszystkim i o niczym. Do tego czasu proszę o wklejanie tylko tabelek, bez zbędnego zaśmiecania. Czyt. wyżej.
6) Osoby na rygorystycznych dietach nie zostaną przyjęte do grupy (głodówki, diety poniżej 1000 kcal). To samo tyczy się osób dążących do wagi poniżej normy.
7) Bardzo proszę o zapisywanie się tylko osób zdecydowanych, które nie wykruszą się po kilku dniach i są pewne, że wytrwają do końca.
8) Gramy fair. Jeśli chcecie kogoś oszukać - to tylko siebie. Wpisujemy więc punkty zgodnie z prawdą.

Zgłoszenie do akcji:
Twoje zgłoszenie = wklejenie tabelki. Nie musicie pisać postów z prośbami o dodanie. Jak tylko dodasz swoją tabelkę automatycznie jesteś zapisana/y do naszej rywalizacji. Jeżeli masz problemy ze skopiowaniem i wklejeniem tabelki polecam zmianę przeglądarki na Mozillę Firefox. Na niej wszystko powinno działać prawidłowo! Z tego co wiem, w Chromie czy Explorerze są problemy, więc Firefox jest raczej niezbędny ;) Wszelkie problemy proszę zgłaszać do mnie w wiadomości lub pisać w 26 części ZRP.

Co należy podać przy zgłoszeniu?
1)  Wagę początkową (z jaką dołączamy do akcji)
2)  Wzrost w centymetrach
3)  Cel do osiągnięcia na 28 września – pod koniec edycji napiszcie proszę ile łącznie schudłyście, to mi bardzo ułatwi sprawę w liczeniu
4)  Centymetry:

 

Początek

Koniec

Klatka piersiowa

 

 

Talia (najwęższe miejsce)

 

 

Brzuch (oponka)

 

 

Biodra

 

 

Udo

 

 

Łydka

 

 

SUMA (po edycji):
(proszę uważnie kopiować tabelki, tę powyżej i tę poniżej, żeby były całe i pamiętajcie o sumowaniu punktów, ułatwia mi to pracę przy podsumowaniach) WKLEJCIE W JEDNYM POŚCIE, MNIE SIĘ NIE UDAŁO ZE WZGLĘDU NA ZBYT DŁUGI TEKST!!!

Pasek wagi

Marszobiegi na start są super. Budują kondycję, tłuszczyk leci i nie zniechęcają do biegania. :)

Mnie joga dłuuugo nie przekonywała. Ale teraz poczułam nieoczekiwany przypływ entuzjazmu. :D

AngeluSss18 - ale to na siłownię, czy na fitness? Bo na siłce zajęć nie ma, układasz plan treningowy i jedziesz. Z fitnessu na start polecam TBC, ABT, Fat Burning. Na początek odradzam step, bo często jest wymagający kondycyjnie i choreograficznie.

Pasek wagi

Yv1984 napisał(a):

Marszobiegi na start są super. Budują kondycję, tłuszczyk leci i nie zniechęcają do biegania. :)Mnie joga dłuuugo nie przekonywała. Ale teraz poczułam nieoczekiwany przypływ entuzjazmu. :DAngeluSss18 - ale to na siłownię, czy na fitness? Bo na siłce zajęć nie ma, układasz plan treningowy i jedziesz. Z fitnessu na start polecam TBC, ABT, Fat Burning. Na początek odradzam step, bo często jest wymagający kondycyjnie i choreograficznie.

Myśle ze fitness :) Bo siłownia to tak duzo mi nie da, nie na początku ; )

Pasek wagi

Siłownia da dużo więcej niż fitness i to już od samego początku. Najlepsze efekty są właśnie po ćwiczeniach siłowych uzupełnianych cardio. Ja niestety siłowni nienawidzę, ale jak nie masz oporów przed nią, to naprawdę warto. 

Pasek wagi

Ja chodzę od 3 lat do klubu fitness, ale na zajęciach (oprócz kilku minut jogi) jeszcze nie byłam. Nie kręci mnie to.

Wolę siłownię (strefę cardio) + maszyny. Uwielbiam trening obwodowy, zwłaszcza z trenerem, który nas tak motywuje, że można zemdleć ;)

Polecam się przełamać i pójść na SIŁOWNIĘ, a na fitness tak dodatkowo - 2x w tygodniu.

Pasek wagi

Ja za to kocham fitness, zwłaszcza step. <3 Za to strefa cardio na siłowni jest dla mnie niepojęta, wieje nudą strasznie. ;) 

Podobno najlepsze są ćwiczenia na siłowni z wolnymi ciężarami, ale ja jakoś się nie potrafię do nich przekonać.

Pasek wagi

Ja chodziłąm kiedyś na zmianę na siłownię i zajęcia. Zależy jakie zajęcia wybierzesz, bo u mnie niektóre dawały tak w kość, że wychodziłam cała mokra i zasapana. Ćwicząca grupa zawsze mnie motywowała do poprawnego wykonywania ćwiczeń.

Pasek wagi

Ja myślę, że każdy ruch jest dobry i ważne, żeby ćwiczyć z przyjemnością :)

Wróciłam do roweru póki co krótkie dystanse. Z resztą jeszcze czekam. Od poniedziałku mam rehabilitację (10 dni, 20 zabiegów - 140 zł, na NFZ w styczniu :|). Ale pomyślałam, że wolę zapłacić, akurat skończę te dwa tygodnie, pojadę na urlop i jak wrócę będę mogła z powrotem zacząć biegać :) Wiecie co? Wzbudziło to we mnie optymizm, zabieram się do pracy! I w tej edycji mogę być na samym końcu, ale się nie poddam, będę walczyć.

Pasek wagi

Co taka cisza? Mam nadzieję, że tak zawzięcie ćwiczycie i nie macie czasu na Internet ;)

Pasek wagi

Ja robilam obiad, bd cwiczy za 2h jakos : ) Odpoczywam po szkole ; ) 

Pasek wagi

hej

a cóż to za cisza? wszyscy pewnie korzystają z pięknej pogody i ćwiczą ;)

mnie już troche mniej boli ale dalej leniuchuje ....no poza spacerami i sprzątaniem ;)

Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.