Temat: zorganizowane odchudzanie od 20.X.2013 r.!

KONIEC ZAPISÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!


przejrzałam właśnie pierwsze 2 strony grup i stwierdziłam, że tworzę własną. zorganizowaną. z przemyślanym programem, ale takim, który nie będzie zbyt przytłaczający i skomplikowany.

podstawą programu grupy zorganizowanej jest wykonywanie około 40 - minutowego programu ćwiczeń co najmniej 4 razy w tygodniu. może to być jilian michaels, może to być ewa chodakowska albo zupełnie co innego. ważne, by był to około 40 minutowy program mający działanie na całe ciało i ważne żeby był wykonywany 4* w tygodniu. - za to dostajemy +100 pkt. tygodniowo.
WAŻNE jest to, by program został wykonany 4* w tygodniu, musimy dostarczyć odpowiednią dawkę ruchu, żeby odchudzanie było skuteczne! w przeciwnym razie, jeżeli wykonamy program jedynie 3* to każdy raz liczy się jedynie tak, ja godzina na siłowni czyli +15 pkt.

inna aktywność:
- godzina na siłowni -> +15 pkt.
- 100 powtórzeń ćwiczenia (np. przysiady, agrafka brzuszki) -> + 3 pkt.
- 10 minut aktywności (bieganie, pływanie, jazda na rowerze) + 3 pkt.
- krótki program (np. 8 min abs, buns itp.) + 3 pkt.


rozkład punktów może wydawać się dziwny, ale pamiętajmy, że systematyczność i realizacja planów przynoszą efekty, dlatego przede wszystkim w tej grupie nagradzane jest trzymanie się programu 4 * 40 :-)

dieta:
- tu nie ingeruję specjalnie, bo każdy wie, od czego tyje najbardziej, co jest najbardziej szkodliwe dla jego sylwetki. niektórzy powinni ograniczyć pieczywo, innym wystarczy odstawić słodycze.
ALE!  w tej grupie należy odżywiać się zdrowo. za każde odstępstwo od diety (zwłaszcza słodycze!) jest -10 pkt. Za wyjątkiem 1 dnia w tygodniu.



kto jest zainteresowany, niech podaje szybko swoje wymiary, wagę i cel, czekam do jutro do godziny 11.00 - potem zamykam grupę i robię tabelkę.
Wymiary i wagę podajemy co tydzień.Oraz zdobyte punkty oczywiście. Co 2 tydzień nadawane są tytuły:
- najlepszego spadku wagi,
- najlepszego spadku w wymiarach,
- największej liczby zdobytych punktów.

Jak ktoś nie podaje wagi bez wyjaśnienia i znika, wylatuje z grupy. Założycielka też :-D. To miejsce dla osób zorganizowanych, które chcą zmienić swoje życie.

Zapraszam właśnie Ciebie, jeżeli odczuwasz potrzebę planu, organizacji, wsparcia i rywalizacji!


START OD JUTRA!!!!

Pasek wagi
Również witam :)
Niby młode, ale po tylu dietach, jakie stosowałam mój metabolizm całkowicie się rozregulował. No i nie wiem czy czasem nie mam niedoczynności tarczycy, bo nawet nie będąc na diecie jem mało, a waga rośnie. Jutro rano idę do lekarza po wyniki, to się przekonam.
Pasek wagi
ja mam niedoczynnosc,pcos i taka prawda,że to nie ma nic wspolnego z odchudzaniem.... ;)  odchudzalam sie ebdac zdrowa,odchudzlaam sie bedac chora bez lekow,i z lekami... nie ma roznicy,wazne ejst samozaparcie,chorobe trzeba leczyc,ale nie zwalac na nią winy za to ile sie wazy:)
Pasek wagi
tabela nie wyszła robię jeszcze raz :-)

WAGA




















Littlenfat

64




















Kulka5858

78,5




















Lady_mohito

66,1




















Pasek wagi
trzeba podac wszystkie wymiary?  mam talie tam,gdzie brzuch mam najbardziej wypukly,wiec nie wiem jak to zmierzyc;)
Pasek wagi
kulka, talia jest w najwęższym miejscu twojego tułowia.

co do wymiarów - nie, nie musisz - możesz skupić się tylko na obserwaji wybranych, ale ponieważ zdobywamy tytuły - m. in. najwiekszego spadku w wymiarach, no to zrozumiałe, że nie podajac wszystkich nie możesz zdobyć tego tytułu.

zaraz zedytuję tabelę i wstawię nową. proszę o zrozumienie, robię ją pierwszy raz :-)
Pasek wagi
swietna motywacja................ja sie przylacze.Mm 172cm i waze 66kg, cel 58.Zamierzam jesc 1800 kalorii i cwiczyc 5 razy w tyg .Wybralam callanetics.Cwiczenia trwaja godzine.Zastanawiam sie jeszcze aby wprowadzic skalpel total fitness CHODAKOWSKIEJ ale wszsystko bym oczywiscie mieszala miedzy soba aby sie zamknac jednak w 5 dniach cwiczen.
no wlasnie mam talie w tym miejscu,gdzie ta fałdka,jest najbardziej w przód wysunieta,ldatego za bardzo nie wiem jak to zmierzyc,moze zrobie fotki i Ci pokaże.bo troche sie gubię,resztę wyników podam pozniej;)

Pasek wagi

ja podam tylko wage gdzy cierpie na jelito nadrazliwe i czasm mam wzdcia wiec obwod mego brzucha wzrasta a pozatym moge sie zle zmiezyc

ja podam tylko wage gdzy cierpie na jelito nadrazliwe i czasm mam wzdcia wiec obwod mego brzucha wzrasta a pozatym moge sie zle zmiezyc

DANE

littlenfat

kulka5858

lady_mohito

Waga

64

78

66,1

Wzrost

161

168

170

Szyja

32

 

33

Biceps

26

30

30

Biust

96

 

90

Talia

74

88

69

Brzuch

87

 

82

Biodra

104

112

100

Uda

62

64

59

Łydka

35

42

36

Pkt. Tydzień1

 

 

 

Pkt. Tydzień2

 

 

 

Pkt. Tydzień3

 

 

 

Pkt. Tydzień4

 

 

 

Pkt. Tydzień5

 

 

 

Pkt. Tydzień6

 

 

 

Pkt. Tydzień7

 

 

 

Pkt. Tydzień8

 

 

 

Pkt. Tydzień9

 

 

 

Pkt. Tydzień10

 

 

 

Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.