Temat: Ile się da do sylwestra 2014

Witajcie 

Nazywam się Ania  Mam 160 wzrostu , 22 lata i o wieleeee kilogramów za dużo.  

Planuję pozbyć się trochę zbędnego ciałka do sylwestra 2013. Nie mam z góry określonego celu czyli ile dokładnie kilogramów chciałabym się " pozbyć " oraz nie mam zamiaru stosować żadnej diety. Chciałabym zrzucić tyle ile się da zmieniając swoje nawyki żywieniowe na lepsze i zdrowsze.  

Wszystkie chętne zapraszam do ciężkiej walki o zgrabną figurę na sylwestra ;) 


1 tydzien - 1kg. Tak podobno najbezpieczniej. Duzo da sie schudnac :)
Masz dużo czasu, ponad 3 miesiące, wiele możesz zdziałać :)
Pasek wagi
Wiem wiem , że najbezpieczniej . Nawet sobie policzyłam ile tygodni pozostało do sylwestra i przy 1 kg tygodniowo to naprawdę sporo można pozbyć się do sylwestra., ale wiadomo jak to jest jeden tydzień 1 kg drugi tydzień ani jednego różnie bywa . Nie zależy mi aż tak bardzo na ilości, chciałabym się dobrze czuć  no i zdrowo oczywiście. Nie mam zamiaru określać sobie ilości kg ponieważ jeśli uda mi się schudnąć 5 , 10 czy 15 kg i tak będę zadowolona :)

kamm95 napisał(a):

Masz dużo czasu, ponad 3 miesiące, wiele możesz zdziałać :)


chyba 4 miesiące:)
hehe, do Sylwestra 2014 to masz całe 16 miesięcy ;) ale do Sylwestra 2013 jest jakoś 17 tygodni? więc liczylabym max 17 kg, optymalnie ok. 10-15 kg powinnaś zrzucić :) powodzenia!
Aniu, Przyłączę się. Jestem usportowiona, ale nie do końca zadowolona z sylwetki. Przyda mi się wsparcie :) No i służę radą w kwestiach wysiłkowo- dietetycznych, bo teoretycznie klasuję się na przyzwoitym poziomie :)

babelberry napisał(a):

hehe, do Sylwestra 2014 to masz całe 16 miesięcy ;) ale do Sylwestra 2013 jest jakoś 17 tygodni? więc liczylabym max 17 kg, optymalnie ok. 10-15 kg powinnaś zrzucić :) powodzenia!

Haha faktycznie 2013 , ale ze mnie gapa :))  ale tematu już się chyba nie da poprawić , zakręcona ze mnie dziewczyna :) Oczywiście dziękuje za hmm wsparcie !! 

Jolianka ja właśnie usportowiona raczej nie jestem i chciałabym to zmienić :) Na  moje wsparcie możesz liczyć oczywiście , a co do rad to bardzo chętnie skorzystam. Odezwę się do Ciebie na priv . 
Uświadomiłaś mi jedną przerażającą rzecz...koniec 2013 jest coraz bliżej!!! Przeraża mnie to, 2013 upływa mi wyjątkowo szybko, oby kolejne lata zwolniły tępo.
Myślę, że jeśli masz dużą nadwagę i ostro będziesz trzymać się diety to możesz schudnąć do 20 kg.
Pasek wagi
No jest coraz bliżej ... raz dwa i będziemy się szykować , sukienki i te sprawy ...

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.