Temat: Zrzucamy KG!!!!

Witam!
Mam do zrzucenia jakieś 33kg i sama tego nie udźwignę:P Potrzebuję pomocy oraz wsparcia a wiem że tutaj znajdę ich najwięcej!!! 
Jestem od 6 miesięcy szczęśliwa mamusią szczęśliwego synka - Bartusia .... 
Jak wiecie chciałabym zrzucić te kg co mi przybyło niestety przed ciążą :( no i w czasie ciąży ( a przytyłam 30kg) No i po ciąży też został mi niezły balast jakieś 15-17 kg :P 
Mam nadzieję, że się przyłączycie :) 
Pasek wagi

Witam dziewczyny stare i nowe :D

No u mnei waga w koncu sie ruszyla i w sobote pokazala 90 kg :D Pozatym zmierzylam si ei tu cudow niema poza łydkami - tu mi spadlo 3 cm, co zawsze najgorzej gubilam :D

A reszta po 1 cm, co przy tych cwiczeniach jest malo, no ale coz walcze dalej :D

Pasek wagi
Kochane moje!
Znowu mnie tu dawno nie było i powiem Wam,że niestety będę teraz coraz rzadziej. Jutro zaczynam już studia i zacznie się nauka. Będę tu zaglądać sporadycznie. 
U mnie dieta na razie nie idzie. Ale już wróciłam do siebie do mieszkania to już staram się jeść mniej. W lodówce mam same zdrowe jedzonko. Po zajęciach będę starała się ćwiczyć jeśli starczy mi na nie siły. Ale będę miała motywację,bo niektórzy moim znajomi też zdecydowali się na odchudzanie to będzie mi raźniej:D
Pasek wagi
hej dziewczynki j atylko na chwile :))
Wstalam wczesnie pocwiczylam i zmykam do pracy :))

Renata wazne ze jest tendencja spadkowa! A co do lydek gratuluje bo u mnie nigdy cm z nich nie leca i nawet jak duzo schudne to jestem potem nieproporcjkonalna:/ bez sensu :/ ale taki urok...

Milego dnia kochane:)
Pasek wagi
malutkanat  ja tez jestem zdziwiona, bo na ogol z nich mi nie lecialo ;)
Pasek wagi
hejka dziewczyny
właśnie siedzę i piję kawkę. Mały odpoczynek po spacerze.

Byłam z młodym na spotkaniu tych dorosłych z dziećmi na placu zabaw, tak się wymęczył że w drodze powrotnej zasnął w wózku co mu się nigdy nie zdarza, bo zawsze zasypia w łóżeczku

U mnie z dietką ok, oby tak dalej

Renata super, gratuluję :)
Natalka ten wspólny cel jest dla mnie większą motywacją :)

Pasek wagi
dziewczyny mam tyle energii ze moglabym gory przenosic :)))
mam caly etat :))
nawet nie wiecie jak sie ciesze:))
i male dzieciaczki 3 i 4 latki :))
pozatym przyszly kijki :))
ide dzisiaj sie uczyc z nimi chodzic:))

beatka dla mnie to tez nie lada wyzwanie:)) mam nadzieje ze nam sie uda razem je pokonac :)
Pasek wagi
Natalka obowiązkowo musi nam się udać :)
Pasek wagi
Heja bylam z kijkami 1,5h :)) ale bylo fajnie :)) naprawde polecam:) na poczatku smiesznie przez pierwsze 15min ale potem sie wszytko udalo i nawet pod koniec moja technika byla niezla:)

Dobrej nocki :)
Pasek wagi
hejka
co tam u was??
ja jakoś mam dziś zły dzień, podły nastrój i wogóle. Nic mi się nie chce. Nie idę nawet na spotkanie na placu zabaw mimo że słońce świeci (aż dziwne bo u nas już zimno) ale poporstu nie mam ochoty dziś z nikim gadać.
JAk młody pójdzie spać to chyba ja pójdę też.... 

A jak tam u was dietka i z ćwiczonkami??
MI się @ nareszcie skończyła, więc dziś już powinnam zacząć ćwiczyć..
Pasek wagi
beatka wyjdz na slonko to Ci sie humor poprawi! Nie siedz w domu bo to jeszce gorzej wplywa na samopoczucie tylko sie zamulisz bardziej! powiem ci ze u nas tez ciepla nie ma bo tylko 5stopni ... Zima sie zbliza wielkimi krokami! Co bedziesz cwiczyla??

Ja zaraz zmykam do pracy. Dzisiejszy dzien to przerwa w BR ale wieczorem kijki napewno beda. :) Cos nie moglam spac w nocy nie wiem co jest grane... Kurcze tak soobie pomyslalam ze do konca nastepnego tygodnia mam napiety grafik ;/ ehhh bez wytchnienia! Caly czas gdzies cos robie, jade, pomagam :)) ale przynajmniej sie nie nudze:))

Milego dnia mimo wszystko kochane!! Pamietajcie ze najwiecej zalezy od naszego nastawienia!!!
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.