Temat: początek wakacji... Czas jeszcze schudnąć

Czas jeszcze schudnąć.
A więc chce przejść na dietę kesielową pomimo tego, ze za 2 dni czeka mnie okres gdzie dużo jem...
Postaram się do 2 tygodni jeść sam kisiel i czasem lekki posiłek oraz wypijać 1,5 litra wody dziennie. Idzie ktoś ze mną na to? z około 6-7 kg niżej będzie : )
POZDRAWIAM : ) Wspierajcie mnie.
jest jakaś dieta kisielowa ? pierwsze słysze :D. ale ja Ci radzę jedz wiecej owoców i wazryw i do 1500 kcal. powodzenia ;* 
Pasek wagi
serio..
Pasek wagi
a nie mozna zdrowo ? jedząc zdrowo + ćwiczenia też schudniesz te 6-7 kg..
Pasek wagi
A nie moze byc budyn? Bardzej mi smakuje:)
Pasek wagi
Taka dieta powoduje skutki uboczne- mózg Ci się zamieni w kisiel. Narazie jest trocinami, z tego co widzę.
Po pierwsze nie wierze że wytrwasz :) po drugie to nie jest mądre odchudzanie tylko terror dla organizmu :D Twoje zdrowie więc rób co chcesz
Ta dieta ma jedną poważną wadę: nie działa.
Fizycznie jest niemożliwe by zgubić tkanę tłuszczową jedząc same węglowodany. Choćbyś była samym davidem coperfildem dzięki spoźywaniu węglowodanów jedynie, przybędzie Ci conajwyżej tkanki tłuszczowej. To co zobaczysz na minusie na wadze to będą twoje mięśnie i woda.
Nie wspomnę o innych oczywistych ułomnościach Twojej diety: głodzenie organizmu, niedobór podstawowych mikro i makro elementów, pogorszenie stanu skóry czy włosów.

Nie, nie, nie. 
Taka dieta to totalny bezsens. Moze i schudniesz, ale waga wroci, podwojnie. 
Pasek wagi
hahhahahahahahhaha
tego na vitalii jeszcze nie było :D
gratuluje głupoty
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.