- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
16 maja 2013, 17:17
15 sierpnia 2013, 13:42
15 sierpnia 2013, 14:09
Edytowany przez Kasiachochlikow 15 sierpnia 2013, 14:10
15 sierpnia 2013, 19:35
Dzięki bardzo dziewczyny :) achhh :)
Keya ja też zielonej kawy nigdy nie piłam i nawet nie słyszałam o niej, co do termogeników, które poleca Kasia też raczej wypowiem się pozytywnie. Stosowałam je rok temu i naprawdę dawały doładowanie, więcej siły i pociłam się sowicie. Zrzucałam wtedy te kilogramy szybciej niż teraz - w 3 miesiące ok 6 kg - ale z drugiej strony, jak już przestałam je stosować to czułam się fatalnie ospała i kilogramy wróciły (nie tylko przez odstawienie termogeników, a również przez remont kuchni, który trwał 3 miesiące i wcinałam pizzę, albo inne dania z mikrofali - uch, nigdy więcej!).
Jeśli chodzi o odżywianie, to tak jak ty nie jadłam chleba, ziemniaków, makaronów itd. ale dietetyczka mnie uświadomiła, że to nie jest dobry sposób bo spowalnia jednak metabolizm i wszystkie składniki są nam potrzebne. Chleb jem niecodziennie i 1-2 kanapki z wędliną chudą, białym serkiem i warzywem, makaron też jem ale razowy, ziemniaki czasami również, tylko bez zawiesistych sosów czy masła. Wszystko jest dla ludzi ale z umiarem - taka moja mądrość dzisiaj.
Na mnie diety działają chwilowo, później mnie bardzo męczą porzucam je i tym sposobem podchodzę już 3 raz do zrzucania kilogramów i to nie jeden czy dwa kilo nadwyżki tylko ponad 12 ok. 5 lat temu a 8 rok temu. Pierwszym razem była masa sportu szpinak itd., drugi raz chciałam szybko - to właśnie jak szybko poszło (3 miesiące) tak szybko wróciło z nadwyżką (3 miesiące) - rok temu zaczynałam dokładnie z taką wagą, może ciut wyższą, jaką mam dziś.
Kasiu mam nadzieję, że się świetnie na weselichu bawisz, ja będę tańcować za tydzień i nie mogę się doczekać! Cieszę się bardzo a i myślę, że wyglądam dużo lepiej niż na początku czerwca jak też byłam na weselu. :) Musisz koniecznie opowiedzieć jak było, jak się bawiłaś i co ciekawego jadłaś ;) Uwielbiam wesela i tą radość, która im towarzyszy. Nie zamieniłabym tradycyjnego wesela na skromniejsze gdybym nie musiała i całe szczęście byliśmy w stanie dźwignąć z mężem nasze wesele z subtelną pomocą rodziców.
Dobrze Kasiu powiedziane, że się "jaram" wagą ;) jak no szczerbaty sucharkiem ;D Tyle szczęścia taki mały spadek. Ale faktycznie jak się człowiek tak napracuje to później docenia te wyniki, nawet jeśli to tylko 0,4 kg czy kilogram w tygodniu.
Ja dziś na sportowo - towarzysko. Wyszłam koło 12 z domu rowerem popędziłam do moich dziadków, posiedziałam chwilę zjadłam obiad i popędziłam z powrotem, żeby zabrać manele na squasha i pojechać na niego również rowerem z koleżanką. :) Na squashu pograłam godzinę z małym haczykiem i wróciłam znów rowerem. Co ciekawe dalej mnie nosi, ale to wina tej porannej wagi :) Może coś się porozciągam ;) no nie wiem ;D w ogóle wiecie co mi się udało zrobić :D sięgam dużym palcem do buzi, i mogę zrobić kwiat lotosu :D Może to mało przydatne umiejętności u dorosłej babki ale co :D zawsze są :D
Edytowany przez aglaja87 15 sierpnia 2013, 19:38
16 sierpnia 2013, 06:31
Dzięki Aglaja za poradę , ale jeśli o mnie chodzi to z cwiczeniami ciezko w te dni ,ale na kanapie tez nie leze. a co do diety to tak jak piszesz głownie MŻ heh , nie jem wg smazonego ani słodyczy . Piję wodę i czarną kawę . Jak już wczesniej pisałam zaczelam jadac sniadania no a kolacja nie pozniej niz o 18.I wiesz co wcinam błonnik z zielona herbata just fit te pałeczki smak fatalny he he ale czytałam że dobre w odchudzaniu.
A tak wg dziewczyny u mnie za porażkę uważam wczorajszy dzień w sumie wieczór zrobiliśmy sobie grila no i pewnie wiecie jak sie to skończyło jaaa nie moge piwko kiełbaski noo i nie jestem z siebie dumna , wrecz odwrotnie . Mam nadzieje ze taki jeden wieczor nie zaszkodzi. Od dziś od nowa zaczynam ćwiczyc ,ciężkie dni za mna .
Edytowany przez czarna269 16 sierpnia 2013, 06:47
16 sierpnia 2013, 10:46
17 sierpnia 2013, 11:41
17 sierpnia 2013, 12:35
18 sierpnia 2013, 09:19