Temat: do maja! szukam chętnych do wspierania!

może ma ktoś podobny cel? 8 kg do maja (to taki piękny miesiąc - nie byłoby przyjemnie cieszyć się wtedy wymarzonym ciałem? )

jeśli jest ktoś chętny do współpracy (chwalenia i karcenia) to zapraszam :)  

Jaki ze mnie leń ostatnio! :/
Nakrzyczcie na mnie...
Pasek wagi
Zartujesz sobie,tu juz nikogo nie ma:( maj przestraszyl dziewczyny....a ja nie mam sily krzyczec:)
Pasek wagi
Hmm... ja zamierzam panikować dopiero w kwietniu ;D
Pasek wagi
A co waznego masz w kwietniu czy tez po?weselisko sie szykuje.. .!? Ja w sume sie tez nie spiesze ,wystarczy ze wyrobie sie do czerwca,ale musze pdkrecic tempo,bo sie nawet do sylwestra nie wyrobie:)
Pasek wagi
Ja bym zwyczajnie, chociaż raz na zjeździe rodzinnym, chciała usłyszeć coś innego poza "nic nie schudłaś od ostatniej wizyty", "ale się zaniedbałaś", "wyglądasz koszmarnie"....itp. Ale tak to jest, jak się jest cale życie chudzielcem i nagle przytyje 15 kilo.. :/
Weselicho mi się szykuje w październiku i marze o sukience w kroju ołówka....
Pasek wagi
ze mnie też się leniuch zrobił. Nawet nie ćwiczę już 3 dzień :/ i właśnie jem frytki :/ a też m się nie śpieszy tak strasznie, tak to chyba juz jest jak tylko kilka kg zostało a wygląda się juz w miarę przyzwoicie :P Od jutra obiecuje poprawę, nie mogę obiecać ze od teraz bo czekam na paczkę od Dziadków a w niej mnóstwo pyszności :)
Pasek wagi
Ja chcę do 1 maja schudnąć 4,5 kg !!! Damy radę ,damy damy ! :))
ja jestem, ale mam tyle zaliczeń i tyle testów, że padam na twarz. Przepraszam. Jak się nie ogarniemy, to zawiedziemy się - co najgorsze na sobie :(
kurcze brak mi motywacji i cisza na forum zupełnie nie pomaga :)
Pasek wagi
Ja siedze cicho bo nie chce marudzic,tez jestem leniwiec- kanapowiec- kanapkowiec:(
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.