1 stycznia 2010, 00:00
Na początku chciałabym życzyć każdej z was udanego roku, zrzucenia tych ciążących kilogramów, osiągniecia celów związanych z odchudzaniem oraz tych z życiem osobistym.
Wchodzimy w kolejne dziesięciolecie, nazwijmy ten rok przełomowym pod każdym względem. Zapraszam do wspólnej walki o wymarzone ciało aż do osiągnięcia celu, akcje będą krótkie żeby nam się nie nudziło zresztą kobieta zmienną jest troche urozmaicenia nie zaszkodzi.
Cel nr I WALENTYNKI 2010- olśnijmy naszych ukochanym (dla dziewczyn będących w związkach partnerskich)
- poczujmy się seksownie we własnym ciele (dla "singielek")
![]()
Zgłaszają się wszystkie chętne podjęcia walki, rywalizacji, pewne siebie, chętnie udzieljące wsparcia w trudnych chwilach oraz cieszące się każdnym najmniejszym sukcesem. Zgłoszenia przyjmuję do soboty - wówczas stworzę ostateczną tabelkę do której będę potrzebowała jedynie waszej wagi wyjściowej. Przyjmijmy jedynie, że będziemy się ważyć raz w tygodniu (każda może w jaki dzień chce, tabelka będzie uaktualniana w każdą niedzielę wieczorem, 1pkt za każdy kg) oraz mierzyć (podajecie jedynie sumę zrzuconych cm w danym tygodniu- 1pkt za każdy cm) oprócz tego czy w danym tygodniu trzymałyście dietę (np. 60% trzymanej diety- 3pkt) oraz aktywność fizyczna (np. 80% tego co było zaplanowane- 4pkt)+ będzią bonusowe 2pkt dla tej która wykona 100% założonego przez siebie planu- czyli trzymanie diety oraż ćwiczenie w założone z góry dni ( o którym nie trzeba rozpisywać się w pamiętnikach, liczę na waszą uczciwość).
*brak dodatkowych pkt za rzucenie największej ilości kg oraz cm jako, że każdy chudnie w innym tempie i to byłoby nieuczciwe
Myślę, że to zdrowe współzawodnictwo, proste regóły, z góry mówię ze się wszystkim zajmę, nie ma co się martwić na zapas. Proszę jedynie abyście wytrzymywały w swoich postanowieniach i nie znikały po 3 dniach. W razie załamania piszcie, możecie liczyć na moje i mam nadzieję reszty dziewczyn, wsparcie. Zanim zjecie coś niedozwolonego sięgnijcie po szklankę wody, następnie herbaty, 2 kawałków jakiegoś chrupkiego surowego warzywa, owoc, szklankę soku, spacer, gumę i jeżeli nadal po tych 2 h (to wam tyle zajmie- wierzcie mi:P) będziecie miały ochotę na coś BARDZO niedozwolonego sięgnijcie jednynie po jego kawałek i skończcie na tym. Zdrowe podejście do siebie oraz swojej diety- NAJWAŻNIEJSZE.
Tak więc
Powodzenia kochane, mam nadzieję na liczny odzew ;]
Edytowany przez ShowOff 1 stycznia 2010, 00:06
- Dołączył: 2009-05-24
- Miasto: dupad
- Liczba postów: 3075
7 grudnia 2012, 20:57
kuzwakupilam se kiecke w h&m taka z koronka na plecach i musi byc nie widac stanika,i mam niby ten un bra ale chuj z tego jak bezndziejnie cycki wygladaja wrrrrr,nie wiem co zrobic xd a jutro ja ubieram na dyske :DDD macie jakies pomysly?? nie mam kasy na specjalny stanik;/ myslalam zeby kupic taki sam kolor jak tej keicki cyzli czerwony lub bezowy niby pod kolor skory ale nie wiem czy to bedzie fajnie ze stanikiem wygladalo;o
7 grudnia 2012, 21:19
bys musiała fotki wstawić, bo trudno tak ocenić czy będzie pasowało :)
- Dołączył: 2009-05-24
- Miasto: dupad
- Liczba postów: 3075
7 grudnia 2012, 21:28
no ale teraz juz mi sie niechce bo juz spie prawied zobacze jutro
- Dołączył: 2010-06-21
- Miasto: Szczecin
- Liczba postów: 3954
9 grudnia 2012, 18:30
Kaska, gratulacje ; * u mnie 74,4 bez wiekszych zmian :D jakos specjalnie sie nie staram niestety ;p
- Dołączył: 2009-05-24
- Miasto: dupad
- Liczba postów: 3075
9 grudnia 2012, 19:13
no ja wczoraj pobalowalam przesadzilam z %,dzis tak jem co mi wpadnie w rece wiec nawet sie nie waze
- Dołączył: 2010-06-21
- Miasto: Szczecin
- Liczba postów: 3954
11 grudnia 2012, 14:55
DIETA DIETA!!!!!!!! IDE NA SILOWNIE!!!!!!!!
- Dołączył: 2010-06-21
- Miasto: Szczecin
- Liczba postów: 3954
11 grudnia 2012, 17:09
A ja jednak nie polazlam na silownie ;D kurde, w tym tygodniu nie mogę iśc. Mam pałe z trzech przedmiotow i same zaliczenia w tym tyg, jutro mam z bio ; c jezu ; c
- Dołączył: 2009-05-24
- Miasto: dupad
- Liczba postów: 3075
11 grudnia 2012, 19:20
ja mam tylko z matmy ale mam to w dupie i siedze w ten tydz w domu i od jutra dieta bo zal
- Dołączył: 2010-06-21
- Miasto: Szczecin
- Liczba postów: 3954
11 grudnia 2012, 21:16
to sie zabieraj za diete! Patrzcie na moj avatar, ale ze mnie porno normalnie