Temat: -18 kg. Razem łatwiej

Hej dziewczynki. Ma któraś z was do zrzucenia ok. 20 kg? Może chcecie dołączyć i razem pomotywować się do walki?
Zumba? Cholera, kusicie mnie hahah Idę poszczukać na yt czegoś w tą deseń, ale słyszałam, że zumba wcale taka łatwa nie jest :D.
Jest łatwa :) Jak to pierwsze spotkanie poszukaj na chomikuj basic. A potem leć z grupą Alberto Pereza. Polecam Cardio Party, zumba Live (moja ulubiona - ćwiczą z 300 osobami!). Ja mam to z chomikuj i nie mogę przestać!
Spróbuję! a co mi szkodzi :D.
hej:) więc po tygodniu -1,4kg ! :) - czyli super, bo w weekend trochę poszalałam z alkoholem i jedzeniem, więc jestem bardzo zadowolona;) Jeszcze czuję, że zaraz @ przyjdzie, więc może coś jeszcze spadnie heh;)
Strzelę sobie jakieś foty dziś, żebym mogła porównanie po miesiącu zrobić, bo jednak wizualnie to będzie super motywacja:)
spocisz sie i to tak jak nigdy! Ale nie będzie ci brakowało siły! Do tego możesz tak dobierać ruchy, że nie nadwyrężysz się. Po prostu robisz taki zakres, jaki odpowiada tobie. A wierz mi - jak będziesz patrzyła jak tamte laski tańczą, to nie przestaniesz! Mega motywacja!
Dudda - ja miałam dodawać zdjęcie przed, ale postanowiłam, że dodam je razem ze zdjęciem z efektami. Zrobię kolaż po miesiącu :) A ty dodasz od razu?
Nie właśnie też wolę małe porównanie zrobić ;) wiem na ile wyglądam i co mi przeszkadza w moim wyglądzie, więc zachowam je dla zrobienia motywacji:) żeby dalej walczyć;)
u mnie zadziałało trochę lenistwa bo nie chce mi się instalować płytki do usb na laptopie :d A bluetooth mi nie chce działać ;/ Już  rozstroju nerwowego przez to dostaję.
porównania są super też zrobię :) nie mogę się doczekać aż minie miesiąc :) 
Pasek wagi
bo dzisiaj już jest 4 dzień naszej wspólnej walki. Zrobimy wielkie odliczanie od 28 dnia :D Co miesiąc zróbmy sobie podsumowanie porównawcze :) I do dzieła dalej.

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.