- Dołączył: 2007-10-18
- Miasto: Westfalia
- Liczba postów: 18987
10 czerwca 2012, 13:55
Grupa zmotywowanych i aktywnych fizycznie! Glownym celem akcji jest
wzajemna motywacja, zdrowa rywalizacja i SUKCES.
Sukces mozna osiagnac tylko wtedy gdy w parze z dieta idzie
aktywnosc fizyczna.Grupa jest tylko i wylacznie dla osob aktywnie spedzajacych czas. Potrzebujemy
motywacji do cwiczen, wzajemnej
rywalizacji.
Chodzisz na silownie, jezdzisz na rowerze, robisz 8min? ZAPRASZAMY! Potrzebujemy naprawde tylko osob, ktore CWICZA, duzo robia i sa w pelni zdeterminowane. Wierza w to, ze osiagna sukces i nie marudza!
Zasady: 1. Dziennie sprawozdanie z cwiczen i diety. Podajemy rodzaj cwiczen, czas i ewentualnie spalone kalorie. W ten sposob jedna dla drugiej bedziemy wzajemnym celem do zdrowej rywalizacji. Ona zrobila 45min rowerka? Nie bede gorsza, pojezdze te 10 min wiecej :)
2. Kazdemu (jesli chce) przysluguje dzien luzny od diety, wspolne wyjscie ze znajomymi na miasto, jakas impreza? Nie dajmy sie zwariowac, wszystko jest dla ludzi pod warunkiem, ze z UMIAREM!
3. Kazda ustala sobie jakis cel na pierwszy miesiac i wymysla sobie nagrode, ktora sobie sprawi gdy osiagnie cel. Chetnie obejrzymy po miesiacu zdjecia w dopasowanych rurkach, nowa blyskotka czy po wizycie u fryzjera :)
4. Mile widziane sa zdjecia sylwetki (bez twarzy) by bylo do czego porownywac.Nie wstydzcie sie, bo nie o to tu chodzi.
5. Co tydzien (sobota/niedziela/poniedzialek - dzien do wyboru) podajemy tutaj wage, ktora bedzie wpisywana do tabeli. Tabela do wgladu bedzie co tydzien w pierwszym wpisie. Co dwa tygodnie podajemy wymiary. ( Szyja / Biust / Talia / Biodra / Udo / Lydka / Biceps ).
Dieta dowolna, ale rozsadna zadne glodowki! Chetnie poczytamy o Waszych sposobach na odchudzanie :) Oczywiscie dozwolona pogaduszki na kazdy temat jednak dobrze by bylo, by nie przyslonily nam najwazniejszego czyli dazenia do sukcesu i pieknego ciala :)
Termin akcji:
10.06.12 - 15.07.12 (5 tygodni)Nie chce slyszec zadnego 'od jutra' moje drogie - zaczynamy OD TERAZ!
Prosze wszystkie chetne o
podanie wagi poczatkowej i planowanej (rozsadnej!) na za 5 tygodni oraz nagorda jaka przewidujecie za osiagniecie celu :) Dodatkowo wymiary czesci ciala podanych w punkcie 5.
Termin przyjec do tabelki do jutra godz 23:59 ;) Po tygodniu zobczymy kto z nami zostaje a kto idzie w kat plakac i uzalac sie nad soba ;) Osobom ze slomianym zapalem dziekujemy.
NA MIEJSCA, GOTOWI, START!
Gospodarze akcji: Dorotka88 i asienkazz22 - wszelkie pytania do nas :)
![]()
Tabela rekrutacyjna:
![]()
Tydzien 1
![]()
Tydzien 2:
![]()
Tydzien 3:
![]()
Tydzien 4:
![]()
Edytowany przez Dorotkaa88 12 lipca 2012, 17:09
- Dołączył: 2007-10-18
- Miasto: Westfalia
- Liczba postów: 18987
26 czerwca 2012, 22:47
Ewa babcia sie ABSOLUTNIE nie przejmjuj! Kazdej babci celem jest utuczyc wnuka (nawet jak to teraz nie byla Twoja babcia). U mnie to samo jest babcia narzeka ze ksztalty fajne mialam i buzie taka pulchna a teraz co? Nieprzejmuje sie tym :) I Ty tez nie powinnas. Wygladasz naprawde SWIETNIE!
Bombelek to Ci powiem, ze nawet na skierowaniu pisze Pulmologie to podobnie :D W zyciu takiego slowa nie slyszalam nawet po polsku :P Na co sie uczysz? Kiedy pierwszy egzamin? Co studiujesz w ogole?
Pokaz siebie w tych szortach!!
Hania takie salatki sa najlepsze hehe :D A przez to co napisalas zachcialo mi sie takich koreczkow z kawalkiem sera, szynki, papryki itp :) Oj zrobie sobie do obiadu moze jutro bo bedzie tak malokolorowo - ziemniaki z kalafiorem :)
Larice przykro mi ze tak to wychodzi z ta zumba no pecha masz :/
Ja dzisiaj bylam na zumbie ah super bylo! :)) Jak zawsze zreszta :) I wesolo :) Troszke mnie lydki bola ale czuje, ze zyje :D
czyli dzisiaj:
60min zumba
10min bieznia
- Dołączył: 2011-05-30
- Miasto: Gdańsk
- Liczba postów: 2097
26 czerwca 2012, 22:57
Dzieki
Asiu Słońce ![]()
jak zwykle szacun za ilość cwiczen! nie wiem jak Ty to robisz...
lecę do wyrka
acha! zapomnialam Wam sie pochwalic jeszcze, że cwiczylam hula hop
i zbieglam z mojego III piętra na parter, wbiegłam na VII, zbieglam na parter i znow na III do mnie
starczy na dzis
papa
- Dołączył: 2012-06-07
- Miasto: Londyn
- Liczba postów: 1399
26 czerwca 2012, 23:09
Larice nie ma nic lepszego jak bieganie po schodach. Ale jak sobie to fajnie wymyslilas, haha.
Dorotka ja sie ta babcia nie przejmuje, juz mi troche nerw przeszedl. Wszystkie babcie sa takie same. Widze ze Ty ladnie cwiczysz, ja dzisiaj na biezni bieglam na niskim poziomie, ale za to unosilam nogi do gory, lub kopalam sie w tylek, pewnie jutro znowu bede miec zakwasy, brrrr, moj piekny bedzie musial masowac, hihi
- Dołączył: 2010-02-12
- Miasto: Wieden
- Liczba postów: 8538
27 czerwca 2012, 06:51
Dzien doberek kruszynki:* pewnie jeszcze spicie chociaz kto wie:P ja wlasnie jade do pracy,pospalabym dluzej ale trudno jak trzeba to trzeba:) zycze Wan milego I pod kazdym wzgledem udanego dzionka:* napisze wiecej jak wroce:;) trzymajcie sie kochane:*
- Dołączył: 2011-05-30
- Miasto: Gdańsk
- Liczba postów: 2097
27 czerwca 2012, 08:18
Hello :)
wiem, że ćwiczycie z Chodakowska. Skad macie te filmiki? z neta czy z dvd?
- Dołączył: 2012-06-07
- Miasto: Londyn
- Liczba postów: 1399
27 czerwca 2012, 09:31
Czesc Dziewczynki, ja tylko na chwilke bo musze lecic, mam dzisiaj caly dzien zawalony, nawet nie wiem od czego zaczac. Nie wiem czy znajde czas na cwiczenia. Mam zakwasy w nogach po wczorajszym TRX, kurde, dobre sa te cwiczenia. Mam nadzieje ze cos pomoga na moje grubasne nogi.
Zycze Wam milego dnia, postaram sie zajrzec tutaj w ciagu dnia zobaczyc co porabiacie, papatki
- Dołączył: 2008-05-06
- Miasto: piąte Igloo od lewej
- Liczba postów: 424
27 czerwca 2012, 11:15
Halo :-D
Dziewczynki, dzisiaj rozdaje dobry humor i wiare w to, ze ladnie schudniecie i bedziecie dzielnie cwiczyc ;) Prosze brac, ile kto potrzebuje ;))
U mnie nauki ciag dalszy, wiec spektakularnych opowiesci o cwiczeniach nie bedzie. Moze tylko troche sie porozciagam... Jutro zumba, ktorej bardzo wyczekuje!!
WIem, ze wazenie sie codziennie ryje psychike, ale i tak weszlam dzisiaj na wage... poki co wskazuje, ze nie bede musiala sie wstydzic w weekend, ale to jeszcze kilka dni.
Ucze sie polskiego prawa cywilnego - egzamin caloroczny przede mna. Studiowalam niemieckie prawo, skonczylam, i teraz zachcialo mi sie dorobic polskiego mgr... juz mam dosc, ale jakos trzeba dociagnac do konca ;))
No i wkleje moje zakupy (szorty i sandaly) - gora stroju domowo-naukowa, wiec wybaczcie ;)
![]()
![]()
Supermodelka nie jestem, ale chyba moge sie tak pokazac ludziom w upalne dni, co??
Edytowany przez bOMbelek69 27 czerwca 2012, 11:24
- Dołączył: 2007-10-18
- Miasto: Westfalia
- Liczba postów: 18987
27 czerwca 2012, 13:34
Bombelek szacunek! Ale sie masz fajnie ja mam teraz jeden semestr prawa prywatnego i mamy tak swietnego kolesia ze masakra. W zyciu bym nie pomyslala, ze prawo moze byc tak interesujace :) I duzo ciekawych rzeczy sie dowiedzialam ktore mi sie w zyciu przydadza :) Fajne szorty a koszulka nawet ta po domu pasuje do butow hehe :D
Co tu taka cisza w ogole?
- Dołączył: 2011-09-15
- Miasto: Magazyn
- Liczba postów: 949
27 czerwca 2012, 16:24
hej dziewczynki,
wczoraj przyszedł mój laptop i własnie go testuję.Wczorj nie cwiczyłam bo mi sie strasznie nie chciało, ale dzis może nawet biegac pójdę:) wczoraj na kolacje zjadłam arbuza :) wiecie zołądek rozpycha, ale to sama woda. Może spadkóe nie widać u mnie , ale i tak mnie motywujecie i juz nie jem tyle słodkiego co ostatnio :) może i waga sie wkońcu ruszy:)