Temat: Ogromna nadwaga 20-30 kg

Czy są na forum osoby, które również walczą z tak dużą nadwagą ? Jeśli tak to może wesprzemy się wzajemnie ?
ja też wieczorami przymierałam głodem na początku dietki, ale teraz to gra gitara, wystarczy mi wieczorem przekąska na zagłuszenie pustego brzucha, bo sobie zmieniłam jadłospis i jest fajnie :)))

Ja w poniedziałek napisałam ostatni egzamin, teraz szukam pracy :)
tak, początki są najtrudniejsze, ale jak już sie przezyje pierwszy miesiąc to i żołądek skurczony i efekty na wadze mobilizują

Salezjaninko i jak Ci idzie?

 

a przedemną dopiero sesja :( powinnam się uczyć prawa rolnego a siedzie na komputerze wrrr... 
Wróciłam ze spacerku, nawet mi się udał męża namówić na spacer. A co do amstaffów Negrowski też się szybko męczy i serduch ma słabe, wada dużych psów.

Spacerek w lesie fajnie mnie nastroił, lubię taką pogodę, ciepło i przyjemnie :) Za chwilkę do wanny, a później zasłużony odpoczynek.

Dziś już nie mogę się doczekać momentu kiedy będę się dobrze czuć w swoim ciele. Piotrek zrobił mi zdjęcia w lesie i smutno mi kiedy na siebie patrzę, nie mogę uwierzyć że pozwoliłam sobie na taką wagę.
Sesja kiedy to było... A chętnie bym poszła jeszcze na jakieś studia:)

no ja już 4 rok ;) jeszcze tylko ta sesja i następna i koniec ;)


wiemn co czujesz , bo ja jak patrze na siebie teraz i na swoje poprzednie zdjęcia to wyć mi się chce :( 

Ja dopiero kończę I klasę technikum. ;p 
Wiem, że nie ma co się nad sobą rozczulać,tylko zabrać się za siebie. Najgorszy ten początek fajnie by było gdybym miał już tą 8 z przodu, wiem że to i tak wiele, ale lepsze to niż moje początkowe 106
będzie dobrze ;) nawet się nie odwrócimy a będą z nas laski 

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.