Temat: GRUPA WSPARCIA 'w poszukiwaniu własnej atrakcyjności

Wraz z grupą kilku Vitalijek postanowiłyśmy założyć mocną GRUPĘ WSPARCIA która nie upadnie po dwóch dniach. Wiadomo, że w grupie raźniej. Dlatego zapraszamy wszystkie kobietki (zmotywowane do wspólnego odchudzania i motywowania się tu nawzajem) które chcą dobrnąć do końca diety i osiągnąć wymarzoną wagę!!!

Proponuję zacząć 23 czerwca..Myślę że do tego czasu zdążymy się wbić w normalny tryb życia i meldowanie się nie będzie nam sprawiać większego problemu.

ZASADY
1. OGRANICZAMY SŁODYCZE DO MINIMUM
2. UPRAWIAMY SPORT
3. TRZYMAMY DIETĘ KAŻDY WG WŁASNEJ PREFERENCJI
4. WAŻENIE??? WSPÓLNIE USTALIMY JAKI DZIEŃ NAM PASUJE
5. KAŻDA WYZNACZA SOBIE SWÓJ OSOBISTY CEL
 
ZATEM ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO ZAPISYWANIA SIĘ!!!
KAŻDY CHĘTNY PROSZONY JEST O PODANIE:
**WAGI AKTUALNEJ
**WAGI, KTÓRĄ CHCEMY OSIĄGNĄĆ W  TRAKCIE   AKCJI (PROSZĘ O REALNE CELE)
**WZROST
**OBWÓD TALII
**OBWÓD BIODER
**OBWÓD UDA


*************ZAPRASZAMY***********


Pasek wagi
dzięki kleopatruś:-)))) oczywiscie ze jestem odważna:-))))

a wiec :

do kieliszka sypiesz spora ilosc pieprzu do tego dodajesz wycisniety czosnek i zalewasz wodka :) wypijasz na raz i uciekasz pod kolderke rano wstajesz jak nowo narodzona!

sprawdzilam to na sobie juz nie jeden raz i naprawde dziala..

kiedys pracowalam na targu i to nie w budzie tylko na zewnatrz Byla to zima (temperatura nie raz siegala -20 stopni) i czesto mnie bralo jakies paskudztwo.. pomagalo zawsze A wiec polecam i zycze zdrowka!

Pasek wagi

przepis mam od mego kochanego

jest alpinista i czesto pracuje na duzych wysokosciach

a tam wiadomo wieje pada zimno jemu tez zawsze pomaga tylko ze on nie zalewa wodka tylko spirytem czystym ble ble dla mnie za mocne na spirytusie..

Pasek wagi
o widzisz muszę wypróbować, trunki i pieprz się znajdzie:-)))) no ale chyba tez na wódeczce zrobię, spirit za mocny....:-) dziękuję  ślicznie:-))))

nie ma za co w  koncu jestesmy tu zeby sobie pomagac :)

Pasek wagi
tak tak, by pomagać :-)))))))dzięki jeszcze raz
dobry! :)
Pasek wagi
witam witam:-)))))
Dzień dobry Dziewczynki!
Ja niedawno co wstałam ... zaraz zabieram się za śniadanie, zakupy i porządki :)
A co tam u Was? jak zdrowie?
Pasek wagi
a ja właśnie robię pranie, sprzątam i lecę popilnować synka mojej siostry(1,8l) bedzie wesoło, a przy okazji trochę ruchu, no moze mniej niż zawsze bo chory:-(

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.