Temat: zbieram grupe dziewczyn z waga 80kg (+)(-)

Czesc Dziewczyny.

Zbieram grupę "wsparcia" (w naszym wspolnym odchudzaniu), tzn. kilka dziewczyn o podobnej wadze, ktore rozpoczną ze mna walke ze zbędnymi kg.
Chcialabym, bysmy mialy z podobna (+)(-) wage.
Zaczęłybyśmy się odchudzać od 1 grudnia, (dlaczego) kazdy termin jest dobry na pozbycie sie "tluszczyku".
Dalybysmy sobie termin do lata, a ubytek wagi ok. 3-4 kg na miesiac. Mozecie napisac o przykladowych jadlospisach waszym zdaniem i cwiczeniach.
Mysle, ze takie cwiczenia w domu po 20 minut na rozgrzewke 2 razy w tygodniu.
A co do jedzenia to mysle, ze po 18.00 bysmy juz nic nie jadly.

Co Wy na to???  
Piszecie sie???
W grupie zawsze jest razniej i jakas rywalizacja - ponoc ta zdrowa.

Czekam na wasze zdania co do mojego pomyslu.
Pozdrawiam Was.
Basia - listopadoowa02
Ja też Ci prześlę adres @ bo nie wszystko mi się udało pościągać.
Ale Ty jesteś partyzantka no, no!.
Aja gratulacje kg to kg nie ważne jak zrzucone.
dziewczyny ... dolaczylam do pamietnika zdjecie swojej figury ... jest w sumie z przed dwoch prawie lat ale malo sie zmienilam od tamtego czasu ... moze przytylam ze dwa kilo bo wtedy przeprowadzilam sie do niemiec i jak by nie bylo zmienilo sie moje jedzonko :) .... tu jedzenie jest inne i inaczej smakuje ... pozdrawiam
tak jabym zobaczyla swoje biodra i nogi :d
Pasek wagi
tak tak gratapersona :) ... ja mam 166 cm a Ty 178 cm wzrostu i wazysz 6 kilo mniej jak ja wiec jestes ode mnie szczuplejsza :)
mialam dopisac przed dieta ale mi sie zapomnialo
Serio mialam takie nogi w pasie rozmiar 40/42
a w pupie 46 !!
Wszystko poszlo na nogi i biodra
Pasek wagi
a to co innego :)
Ja to jeszcze gorzej wyglądałam 46 góra 48 dół tragedia teraz o 1 numerek mniej co  mnie bardzo cieszy.Dziewczyno nie jest źle ale może by o niebo lepiej, to co walczymy dalej?
gaja mam nadzieje ze to bylo pytanie retoryczne :d
dziewczyny pocieszcie mnie .... dzisiaj weszlam na waga a ta pokazala 79, ale to przez okres prawda ?! Powiedzcie ze tak !!!!! Brak spadku wagi jeszcze jakos wytrzymam ale przytycia juz nie
Poza tym jutro mam dzien wazenia i co ja mam wpisac ?, 79 czy 78 ??
Pasek wagi
gratapersona - normalnie "ochrzan" dostaniesz, kto to widział mierzyć się i wierzyć we wskazania wagi podczas @??????

nic nie wpisuj, po prostu teraz nie aktualizuj wagi, albo wpisz te 78
Gratapersona oczywiście, że 78 kg przecież to @ potem spadek wagi nic się nie przejmuj. Za niedługo będę miała ten sam problem i nawet nie wejdę na wagę.

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.