Temat: dla wszystkich, których celem jest 50 kg!!!!!

Nieważne ile ważysz, wazne, że chcesz mieć upragnione 50 kg. Mam nadzieję, że będziemy dla siebie wsparciem. samej mi osobiście trudno, myslę, że nie tylko mnie, więc zapraszam wszystkie dziewczyny, które chcą zobaczyć na wadze magiczną 50.
W poniedzialek przysłali mi wagę elektroniczną z pomiarem tłuszczu i wody z allegro ;-))) Ale obiecałam sobie że stanę na niej dopiero po porodzie- w dniu powrotu ze szpitala ;-)  Tym czasem u mnie wciąż nic...do terminu pozostało 6 dni, a ja się zbyt dobrze czuję jak na kobietę w ostatnich dniach ciaży...więc zaczyna mi się wydawać że niestety przenoszę...oby nie! w weekend zaczniemy z mężem działać na przyspieszenie (naturalnymi przyjemnymi sposobami;-))) Milego dnia i sukcesów w utracie wagi!!!
Pasek wagi
Dotinka 1982 szczęśliwego rozwiązania życzę  zdrowego pięknego dzidziusia  i Tobie dużo zdrówka 
Pasek wagi
U mnie też waga stoi   i tak 55, 5-56kg wacha się raz w jedną raz w drugą stronę  można zwariować, nie jest łatwo gubić te ostatnie kilogramy idzie opornie, fakt nie głodzę się i imprezki co chwila  i jaK TU DIETOWAĆ  masakra  pocieszam się, że może nie będzie efektu jo-jo 
Pasek wagi
ja sie zastanawiam czy nie zaczac SB ale nie bardzo wiem o co w tym chodzi?

pffffff jak dla mnie ta 50 to strasznie daleko :( dopiero co zjadłam 3 śliwki iiiiii juz głodna jestem :(   jak tu sie zmotywować??????????????????????????????

Pasek wagi
ja mam tyle samo do zrzucenia. chcialabym osuagnac cel do konca pazdziernika
czesc dziewczynki moim celem jest 48kg bo ja malutka jestem 160cm i z taka waga czues sie najlepiej to co moge sie dolaczyc?
 Szczerze nie wiem ile waze na dzin dzisiejszy bo nie mam wagi ostatni raz wazylam sie 3tyg temu i bylo 56kg od tego czasu zaczelam cwiczyc ok 60_ 90min dziennie wiec mam nadzieje ze cos sie zmienilo na lepsze:)
no to trzymamy kciuki :)
hey dziewczyny.. czy mogę się do Was dołączyc ..???
tez bym chciała 50 kg...
mam napad

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.