Temat: dla wszystkich, których celem jest 50 kg!!!!!

Nieważne ile ważysz, wazne, że chcesz mieć upragnione 50 kg. Mam nadzieję, że będziemy dla siebie wsparciem. samej mi osobiście trudno, myslę, że nie tylko mnie, więc zapraszam wszystkie dziewczyny, które chcą zobaczyć na wadze magiczną 50.

może, choć tego nie czuję specjalnie. Trudno może w końcu coś do jutra ruszy.
Dziewczyny głosujcie na zdjęcie mojego syna (konkurs jest do połowy kwietnia, głos można oddawać tylko raz dziennie ale za to codziennie) - linki do zdjęć u mnie w pamietniku.
Dziękuję serdecznie
var pp_gemius_identifier = new String('.cbqmCu.2zJx4ueZlZqyR8exHbEwhztQ6_ghrXhrRFX.W7'); var ghm_identifier = new String("zI5LoDg10BR7cNncV8tX9paFHUxdcrt.oTUJHqEd4J..c7"); var ghm_hitcollector = new String("pro.hit.gemius.pl"); _uacct = "UA-334132-2"; urchinTracker();

ja tez zauwazylam ze czuje sie jakos ciezko teraz, i mam wrazenie ze nic nie zgubilam w tym tyg:/
mi przesła wreszcie ociężałość ale nadal jest brak apetytu, właśnie wmuszam w siebie śniadanko - filet z wędzonej makreli
a ja bede jadla sniadanko za jakis czas bo na razie nie dam rady
A ja musze pójść zrobić zakupy, przede wszystkim warzywa. zaraz się wybiore. a na śniadanko, jajko na twardo, kromka chleba razowego, mała brokuła i zielona herbata z płaską łyżką cukru. pysznie. poza tym ostro się zawzięłam i przez 15 dni już spadło mi 3kg. :):):)
moim celem też jest 50  mam nadzieje ze wszytskim nam sie to uda i ze tak juz pozostanie  no i oczywiście mam nadzieje ze 50 kg przyniesie upragniona satysfakcje ze swojego wyglądu bo jak nie to ja zejde do 48 :) buziaki :* 
wybaczcie że zacznę się tu chwalić
ale dziś mam równe 25 kg w dół
czy to nie cudowne?
bo ja jestem cała happy i wam wszystkim tego życzę

a swoje sniadanko już zjadłam
Pasek wagi
moj cel tez 50... magiczna liczba ;) hihi

a tobie dora77 gratuluje i podziwiam :)
dzięki
Pasek wagi
dora77 gratuluje:)

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.