4 maja 2011, 10:28
ZAPRASZAM wszystkie chętne DO DIETKOWANIA I WSPOMAGANIA SIĘ
- Dołączył: 2009-02-24
- Miasto: Zduńska Wola
- Liczba postów: 9973
16 listopada 2011, 22:32
witam
kurde to u mnie tez moze byc taka przyczyna
bo mnie ciagle głowa boli
a dzisiaj to juz nie moę wytrzymac z bólu
plecy tez mnie ciagle bola,a teraz jeszcze bardziej bo w pracy troche trzeba dzwigać
tylko ja nie cierpie chodzic po lekarzach ,wystarczy ze z dziecmi chodzę
ja jak zaszłąm w 2 ciąze to od razu mialam bole pleców i tak do porodu
poród z bólami z kregosłupa
i tak mi został ten ból
byłam dzisiaj z dziecmi w MAC DONALDZIE
matko za 4 malutkie kotleciki i malutka paczke frytek -zestaw dla dziecka
zaplacilam 10 zł razy 2
to za 20 zł cała nasza trójka by sie najdała pozadnym obiadem
juz więcej tam dzieci nie zabiore(one mnie namówiły )
![]()
dobranoc
- Dołączył: 2009-02-24
- Miasto: Zduńska Wola
- Liczba postów: 9973
16 listopada 2011, 22:35
KaSIA ALE LASECZKA SLICZNOSCI
a torcik piekny
- Dołączył: 2009-09-11
- Miasto: Włocławek
- Liczba postów: 2456
16 listopada 2011, 22:57
Wiola dzięki, ale nie przesadzaj, sama jesteś super Laska, a co do kręgosłupa to współczuję dźwigania.....niestety praca to praca. Ja dziś mam dobrze....po wczorajszej wizycie gości zostało mi żarełka.... jeszcze na jutro.
Alex.....to do dzieła. Trzymam kciuki, by tym razem Ci się udało. Musisz częściej do nas zaglądać, zawsze w chwili zwątpienia ktoś Ci pomoże.
Edytowany przez KPOJ1 16 listopada 2011, 22:59
- Dołączył: 2009-02-13
- Miasto: Gliwice
- Liczba postów: 1101
16 listopada 2011, 23:03
KPOJ1- i Elima dziękuję i obiecuje od juterka cieżko mi ale muszę
- Dołączył: 2009-09-11
- Miasto: Włocławek
- Liczba postów: 2456
16 listopada 2011, 23:09
To do jutra......
Dobranoc!!!!!
- Dołączył: 2010-01-06
- Miasto: Pod Lasem
- Liczba postów: 2631
16 listopada 2011, 23:33
hej ja tu widzę ,że spanie zmogło już wszystkich ;-(( ja dopiero wybłyszczyłam kuchnię, kawkę zbożową sobie zapodałam i usiadłam do kompa. Zakupy zrobione- lodówa pęka w szwach- dziś zgodnie ze wskazówką elimy ;-) i Reni - wybrałam sie do tesco i poszukałam nabiału z większą proporcja białka do węgli . Upiekłam sobie również wg, wskazówek koleżanek ;-) bułko-ciastka-3 białka, ser, 1żółtko,3łotrąb cynamon 3ł serka z wiadra - wyszły 4 szt niby bułki - szybko i coś innego zamiast stać przy patelni mogłam w tym czasie poleżakować w wannie . Odmaczam sie namietnie w szarym mydle po fikołkach piatkowych- kolana już żółto-śliwkowe ,rana na paluchu jakoś się zasklepia - dobra wymówka by zająć łazienkę na godzinkę , choć przewracania sie o własne nogi nie polecam .Jutro będę walczyć i mięska opiekac oraz serniczki porobię - mam wolne od pracy - czyli pozasuwam w kuchni.
17 listopada 2011, 07:59
również witam i pod kawkę się podpinam
![]()
Właśnie dostałam list od Pierra Dukana
![]()
Poniżej tłumaczenie z francuza
agnieszka1234,
Jedz więcej, aby więcej schudnąć!
W zimie nasze potrzeby są większe,więc musisz jeść więcej, aby pomóc sobie schudnąć.
Pory roku wpływa na Ciebie, wiesz. Zimą dni są krótkie, niskie niebo, zimno.
Chociaż jesteśmy większość dnia w klimatyzowanych i ogrzewanych pomieszczeniach, nasz stary atawizm z okresu paleolitu pozostawił w genach pamięć o epokach lodowcowych. To bez sensu, ale prowadzi nas wszystkich do jedzenia.
Rozwiązaniem jest jeść więcej niż 100% z naszej dotychczasowej porcji jedzenia. Słuchajcie: im więcej jesz, tym szybciej schudniesz -to jest kluczem metody dukana, słowo. Jedz ryby, owoce morza, mięso, nietłuste, bez skóry, drób, jaja, produkty mleczne, szynki światła, tofu, seitan, jak chcesz, a zwłaszcza gotowanych warzyw i jak najwięcej ciepłych posiłków zimą.
A im więcej spożywasz tych produktów, tym poczujesz się lepiej, syty, zadowolony z szybkiego odchudzania, dlatego też dieta dukan stała się najbardziej popularną dietą na świecie.
Edytowany przez agataq 17 listopada 2011, 08:18
- Dołączył: 2011-05-11
- Miasto: Kraków
- Liczba postów: 5264
17 listopada 2011, 08:59
Witam z herbatką dla odmiany :))
Do mnie Dukan wysyła same oferty :( a to jakieś aromaty i inne dziwactwa - dodałam go do spamów
Edytowany przez iga333 17 listopada 2011, 09:01
- Dołączył: 2011-09-16
- Miasto: Poznań
- Liczba postów: 193
17 listopada 2011, 09:20
Hej
Po długiej nieobecności i z nową łazienką =P
Osiągnęłam swój 2 cel. Mam 6 z przodu. Jak spojrzę na siebie w kwietniu tego roku i wagę 84kg to czuję się nową osobą. Na wigilię kupię sobie piękną sukienkę w prezencie =)