Temat: DUKANKA to jest to !!!!!!!!

ZAPRASZAM wszystkie chętne DO DIETKOWANIA I WSPOMAGANIA SIĘ

WItam się i ja, co prawda wieczorową porą ale tak to już jest. Witaj Ciasteczko. Dasz radę, trzymamy kciuki.

Czosnek i amol wczoraj baaaardzo pomogły. Dzisiaj mąż się słania. Ledwo zipie, więc to jego dzisiaj natrę tym amolem  Nasza sypialnia teraz pachnie obłędnie.......... ALe najważniejsze, że małej na razie nic nie łapie. 

Aga, jestem pod wrażeniem. 80 minut hula?? Ja po 20 mam dość. A konkretnie ręce mi wymiękają
Fajnie Martuś....nie ma to jak natura i szybkie działanie...czyli atak na wroga...
dokładnie, i chyba jeszcze rozejrzę się za tym lnem - jeśsli rzeczywiście poskutkował.........
Mnie tak....tylko ten smak....zapach.....trzeba jakoś upiększać...
pokazałabym Wam moje siniaki, ale.... boję się że zemdlejecie ... ja kręcę tylko w talii na brzuchu i biodrach - na klatkę i na ręce nie umiem jeszcze przerzucać kółka...włączam usta usta albo teorię wielkiego podrywu na comedy central i samo się kręci.
Hej!
Witaj ciasteczko!!!
Dziś miałam od rana dom pełen gości. Na szybko zrobiłam sałatkę z gyrosa i wszyscy się najedli. Ja ostatnio nie mam takich problemów jak Wy i nie muszę po len biegać. Dziś rano to nawet ledwo dojechałam do domu z powrotem, bo przed wyjściem zjadłam owsiankę na mleku. Biegiem z urzędu do domu samochodem grzałam hihihi

Aga siniaki znikną, a talia osy zostanie

Witaj Kasiu, zabiegana kobieto.

No cóż, ja już grzecznie powiem dobranoc. Trzeba się powygrzewać w wannie a potem do łóżka. Jutro znowu 6.30 pobudka.

Dobrej nocy

Biedna Kasiula...

Dobrej nocy Lalunie
Chociaż o bzdurach nie myślę..... tylko, że nie mam z Wami czasu pogadać - niestety

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.