Temat: Jak wam się podoba...

twórczość zwykłych ludzi?

Dziś wracałam ze sklepu i w przedogródku jednego pana przed blokiem kilka ulic stąd zobaczyłam coś podobnego jak na zdjęciu niżej. Właśnie takie stare wc ze zbiornikiem przystrojone kwiatami. Nasz sąsiad z bloku np. wycina i wywija stare opony - robi z nich takie jakby koszyczki, które potem maluje na złoty kolor i sadzi w tym kwiaty. Jak wam się podoba taka ludzka twórczość? I jak myślicie skąd się to bierze? Szkoda wyrzucić? Brak pieniędzy na doniczki? Sentyment?

Pasek wagi

Ja ogólnie lubię recykling i rękodzieło, ale przedstawione tu przykłady w ogóle mi się nie podobają. Jedyne co mogłabym "strawić" to opona jakoś normalnie pomalowana, bez żadnego wywijania, służąca jako doniczka/obramowanie dla jakichś roślin. 

Podobają mi się natomiast ładnie zrobione meble z palet (ludzie naprawdę wymyślają świetne rzeczy), jakieś drewniane skrzynie jako doniczki, doniczki z pnia drzewa etc. 

Pasek wagi

Mi się podoba

Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.