Temat: ile pieniędzy na jedzenie

Ile pieniędzy miesięcznie według Was "przejada" dorosła kobieta? Mam zamiar niedługo wyprowadzić się z domu i nie wiem jak to obliczyć. Jem raczej normalnie, nie kupuję ani najdroższych, ani najtańszych produktów spożywczych.

Jakieś 600 zł. żeby jeść ryby, orzechy, mięso, owoce i warzywa, a nie zapychać się makaronem i chlebem. 

Miesięcznie wychodzi mi około 350-400 zł, choć na spokojnie zmieściłabym się w 300 zł, gdybym nie jadła na mieście. 

Jak mieszkalam sama to szlo mi okolo 600zl a wcale nie stolowalam sie na miescie i nie jadlam raraytasow. 

Nie wiem co mozna jesc za 300zl miesiecznie. Serio l. To wychodzi dycha dziennie. Co mozna kupic za 10zl jak kurde woda mineralna kosztuje prawie 2zl. 

Marisca napisał(a):

Jakieś 600 zł. żeby jeść ryby, orzechy, mięso, owoce i warzywa, a nie zapychać się makaronem i chlebem. 
dokladnie 

.. tu siedza jakies rekiny przedsiebiorczosci i potrafia sie utrzymac nawet za 300. Bida co nie?

SmoczycaKamila napisał(a):

Marisca napisał(a):

Jakieś 600 zł. żeby jeść ryby, orzechy, mięso, owoce i warzywa, a nie zapychać się makaronem i chlebem. 
dokladnie .. tu siedza jakies rekiny przedsiebiorczosci i potrafia sie utrzymac nawet za 300. Bida co nie?

Może darmowych słoików od mamy niektórzy nie liczą :D

za 300 już nie da rady moim zdaniem. Mi wychodzi 400-500 a nie jem rarytasów 

SmoczycaKamila napisał(a):

Jak mieszkalam sama to szlo mi okolo 600zl a wcale nie stolowalam sie na miescie i nie jadlam raraytasow. Nie wiem co mozna jesc za 300zl miesiecznie. Serio l. To wychodzi dycha dziennie. Co mozna kupic za 10zl jak kurde woda mineralna kosztuje prawie 2zl. 

Kupujac sześciopak wody (1,5l) wyjdzie Ci 1 zł za butelkę.

Nowa.Mia900 napisał(a):

SmoczycaKamila napisał(a):

Jak mieszkalam sama to szlo mi okolo 600zl a wcale nie stolowalam sie na miescie i nie jadlam raraytasow. Nie wiem co mozna jesc za 300zl miesiecznie. Serio l. To wychodzi dycha dziennie. Co mozna kupic za 10zl jak kurde woda mineralna kosztuje prawie 2zl. 
Kupujac sześciopak wody (1,5l) wyjdzie Ci 1 zł za butelkę.
 

Ale wody o najgorszym składanie, a nie z sensowną zawartością minerałów ;)

Nowa.Mia900 napisał(a):

SmoczycaKamila napisał(a):

Jak mieszkalam sama to szlo mi okolo 600zl a wcale nie stolowalam sie na miescie i nie jadlam raraytasow. Nie wiem co mozna jesc za 300zl miesiecznie. Serio l. To wychodzi dycha dziennie. Co mozna kupic za 10zl jak kurde woda mineralna kosztuje prawie 2zl. 
Kupujac sześciopak wody (1,5l) wyjdzie Ci 1 zł za butelkę.

jakiej wody za 1 zł ?   Chyba kranówki. Kupuję wodę w biedronce w 6-paku i kosztuje to coś koło 1,75. 

Marisca napisał(a):

Nowa.Mia900 napisał(a):

SmoczycaKamila napisał(a):

Jak mieszkalam sama to szlo mi okolo 600zl a wcale nie stolowalam sie na miescie i nie jadlam raraytasow. Nie wiem co mozna jesc za 300zl miesiecznie. Serio l. To wychodzi dycha dziennie. Co mozna kupic za 10zl jak kurde woda mineralna kosztuje prawie 2zl. 
Kupujac sześciopak wody (1,5l) wyjdzie Ci 1 zł za butelkę.
jakiej wody za 1 zł ?   Chyba kranówki. Kupuję wodę w biedronce w 6-paku i kosztuje to coś koło 1,75. 

 niektóre wody w sklepie maja mniej minerałów niż kranówa :D czasem nie opłaca nie kupować :D

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.