- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
4 maja 2018, 17:38
Dziewczyny ratujcie! Poszłam dzisiaj do kosmetyczki na regulację brwi na która zapisywałam się telefonicznie. Wlazłam, babka mówi "Pani na brwi?", "Tak", Ok. Leżę, ta coś mi majstruje, myślałam, ze nakłada ten taki krem znieczulający czy coś. Ale leżę chwilę, WTF czemu to tak długo trwa. Podniosłam się, patrzę do lustra a ta mi nałożyła hennę! Zmyła mi szybko, ale i tak chwilę z tym leżałam i się zafarbowały. Skóra też załapała. Wyglądam jak debil. Może nie byłoby tragedii, w końcu laski sobie robią hennę, ale ja się w ogóle nie maluję, więc takie przyciemnione brwi się rzucają w oczy. Jak zmyć to dziadostwo?
Edytowany przez Karolka_83 6 maja 2018, 15:46
4 maja 2018, 17:48
samo sie zmyje ...po kilku dniach
4 maja 2018, 17:49
Mleczko do demakijażu parę razy dziennie. Jak krótko bylo, to szybko powinno zejść.
4 maja 2018, 17:50
O kurde, ale pech :/ Ja dzisiaj przy farbowaniu włosów na bardzo ciemny brąz pochlapałam sobie ręce, próbowałam to zmyć acetonem, ale niewiele to dało. W necie wyczytałam o soku z cytryny i zeszło, coś tam też wspominali o plamach z henny. Ale lepiej najpierw poczytaj bo wiadomo jak to jest z tymi poradami z neta ;)
4 maja 2018, 17:56
Trzyj wacikiem nasączonym płynem do demakijażu, trochę zejdzie. Musisz odczekać. Ponoć dobrze je na noc posmarować czymś tłustym.
Edytowany przez 4 maja 2018, 17:56
4 maja 2018, 18:03
Nie Wiem jak podziała to na hennę ale bardzo dobrym sposobem na pozbycie się farby do włosów ze skóry jest popiół z papierosów
4 maja 2018, 18:03
Karolka spokojnie, jutro będzie malutko znać a pojutrze nie będzie śladu na skórze. Szkoda sobie niszczyć skórę wokół oczu jakimś mocnym zmywaniem, lepiej nałóż krem i delikatnie zetrzyj wacikiem. Zaraz po nałożeniu henny każdy tak ma, na szczęście ze skóry szybko znika a na samych brwiach już nie będzie rzucać się w oczy :)
4 maja 2018, 18:07
Karolka spokojnie, jutro będzie malutko znać a pojutrze nie będzie śladu na skórze. Szkoda sobie niszczyć skórę wokół oczu jakimś mocnym zmywaniem, lepiej nałóż krem i delikatnie zetrzyj wacikiem. Zaraz po nałożeniu henny każdy tak ma, na szczęście ze skóry szybko znika a na samych brwiach już nie będzie rzucać się w oczy :)
Ale nałożyć ten krem i od razu zetrzec czy poczekac trochę? Kurcze mam nadzieję, ze masz racje :) No mi sie tez wydaje, ze jakby nie było widac tej henny na skórze, to na samych brwiach nie rzucałoby się tak w oczy. A tak to wygląda jakby były od linijki namalowane ;(