Temat: AniaPomocy

Czy ktoś wie co słychać u AniaPomocy (chyba taki miała nick)???
Tak, lepiej żeby to było prawdą, bo wtedy uwierzymy, że bajka o kopciuszku może się przytrafić każdej z nas. Też kibicowałam ani, ale nagle zniknęła. Przecież nawet gdyby stało się coś strasznego to napisałaby: odchodzę, zamykam konto. A tu nic. 

Niby było tyle osób, które pisały z nią prywatnie, przecież one mogłyby przekazać, że ta vitalijka już pisać nie będzie. 


Na początku też wierzyłam że to prawda, teraz jednak myślę że to ściema. I tak, temat już był tu kiiiilka razy.
no to przepraszam jak był, na przyszłość postaram się poszukać w archiwum ;-)
Nie mam pojęcia czemu ktoś tak robi.
Może dla własnego śmiechu?
Może dla zabicia nudów?
Może ktoś jest tak zakompleksionym że tylko bajki ubarwiają jemu życie?

Sama nie wiem w co wierzyć a co nie.
W każdym razie Anie polubiłam i to bardzo.
Raz znikła wtedy kiedy obiecywała wstawić fotki po tak dużym schudnięciu,ludzie nalegali a ona uciekła.Potem się pojawiła,jakoś wytłumaczyła swoją obecność :)
W każdym razie zadaje sobie pytanie tak jak większość gdzie Ci ludzie którzy utrzymywali z nią kontakty poza napisaniem tylko komentarzy :) ?
Byle ich wiele,a co do czego nie ma wcale.

Jeśli ta historia to ściema to się nie dziwię że nie wchodzi na swoje konto :)
Zresztą wole myśleć że to ściema niż żeby coś złego się u niej działo.
o właśnie, pamiętam że ona zbierała po 200 komentarzy. Jest świetna jesli potrafiła zrobić w konia tyle osób. 


Jeszcze sobie tak pomyślałam, ona z tym "tomkiem" poznala się na portalu randkowym. dlugo pisala ze tylko w internecie, ale pozniej zamiescila notkę, że tomek nie ma nic przeciwko podaniu nazwy i tu padła nazwa tej strony. Czaicie? Reklama. 
Pamiętam :)
Zresztą wszystko tam było w ekspresowym tempie :)
Jeszcze tylko ślubu i Las Vegas brakowało :)

O, i to mi chodzi ;)
a ja nie wiem o kim mowa :) nie było mnie tu wtedy ale żałuję :)
Tylko szkoda że w całej tej magi o córce cisza :)

mowa o tej dziewczynie:
http://vitalia.pl/index.php/mid/49/fid/341/diety/odchudzanie/du_id/873315

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.