- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
25 stycznia 2018, 21:08
Co do takich prostytutek, które stoją w lesie. Nie umiem sobie wyobrazić jak one funkcjonują. Facet za facetem, a one nawet nie mają gdzie się umyć czy choćby umyć zębów . Nie mówiąc o tym, że taki facet podczas trasy autem mógł nie myć się od chociażby kilku godzin, spocić, kilkakrotnie oddawać mocz... brrr... nie mówiąc o takich co to wody się boją. Jak one nie wymiotują robiąc loda facetowi, który od kilku dni się nie mył? Ciekawe jak często im się zdarzają infekcje pochwy i jamy ustnej.
Właśnie o dziwo ponoć rzadko. Prostytutki dzięki takim przygodom w brudzie mają nierzadko niezwykle dobrze rozwiniętą florę bakteryjną :)
25 stycznia 2018, 21:09
Co do takich prostytutek, które stoją w lesie. Nie umiem sobie wyobrazić jak one funkcjonują. Facet za facetem, a one nawet nie mają gdzie się umyć czy choćby umyć zębów . Nie mówiąc o tym, że taki facet podczas trasy autem mógł nie myć się od chociażby kilku godzin, spocić, kilkakrotnie oddawać mocz... brrr... nie mówiąc o takich co to wody się boją. Jak one nie wymiotują robiąc loda facetowi, który od kilku dni się nie mył? Ciekawe jak często im się zdarzają infekcje pochwy i jamy ustnej.
Sądząc po ilości kondomów porozwalanych w tym miejscu, to raczej w gumie się to odbywa. Nie wiem jak z oralem. Fakt jest to obrzydliwe. Chociaż ciekawe jest też to, że potrafili podjeżdżać starsi panowie, w rozklekotanych maluchach. Ciekawe skąd na to pieniądz. Mnie by nie było stać na takie zabawy w Strażników Lasu, a oni wygospodarują jakoś z budżetu.
25 stycznia 2018, 21:09
Właśnie o dziwo ponoć rzadko. Prostytutki dzięki takim przygodom w brudzie mają nierzadko niezwykle dobrze rozwiniętą florę bakteryjną :)Co do takich prostytutek, które stoją w lesie. Nie umiem sobie wyobrazić jak one funkcjonują. Facet za facetem, a one nawet nie mają gdzie się umyć czy choćby umyć zębów . Nie mówiąc o tym, że taki facet podczas trasy autem mógł nie myć się od chociażby kilku godzin, spocić, kilkakrotnie oddawać mocz... brrr... nie mówiąc o takich co to wody się boją. Jak one nie wymiotują robiąc loda facetowi, który od kilku dni się nie mył? Ciekawe jak często im się zdarzają infekcje pochwy i jamy ustnej.
Ciekawe jak sobie z zapachem radzą, chyba, że odruch wymiotny też można jakoś wyszkolić :D
Martulleczka - loda też można w gumie, ale jednak zapachu to nie zabije. :/
Edytowany przez 25 stycznia 2018, 21:10
25 stycznia 2018, 21:10
Ciekawe jak sobie z zapachem radzą, chyba, że odruch wymiotny też można jakoś wyszkolić :DWłaśnie o dziwo ponoć rzadko. Prostytutki dzięki takim przygodom w brudzie mają nierzadko niezwykle dobrze rozwiniętą florę bakteryjną :)Co do takich prostytutek, które stoją w lesie. Nie umiem sobie wyobrazić jak one funkcjonują. Facet za facetem, a one nawet nie mają gdzie się umyć czy choćby umyć zębów . Nie mówiąc o tym, że taki facet podczas trasy autem mógł nie myć się od chociażby kilku godzin, spocić, kilkakrotnie oddawać mocz... brrr... nie mówiąc o takich co to wody się boją. Jak one nie wymiotują robiąc loda facetowi, który od kilku dni się nie mył? Ciekawe jak często im się zdarzają infekcje pochwy i jamy ustnej.
Człowiek się do wszystkiego może przyzwyczaić . Ludzie pracujący przy trzodzie chlewnej nawet już nie czują tego zapachu.
25 stycznia 2018, 21:16
Ciekawe jak sobie z zapachem radzą, chyba, że odruch wymiotny też można jakoś wyszkolić :D Martulleczka - loda też można w gumie, ale jednak zapachu to nie zabije. :/Właśnie o dziwo ponoć rzadko. Prostytutki dzięki takim przygodom w brudzie mają nierzadko niezwykle dobrze rozwiniętą florę bakteryjną :)Co do takich prostytutek, które stoją w lesie. Nie umiem sobie wyobrazić jak one funkcjonują. Facet za facetem, a one nawet nie mają gdzie się umyć czy choćby umyć zębów . Nie mówiąc o tym, że taki facet podczas trasy autem mógł nie myć się od chociażby kilku godzin, spocić, kilkakrotnie oddawać mocz... brrr... nie mówiąc o takich co to wody się boją. Jak one nie wymiotują robiąc loda facetowi, który od kilku dni się nie mył? Ciekawe jak często im się zdarzają infekcje pochwy i jamy ustnej.
Nom... męskie pachwiny i jądra po tygodniu nie mycia muszą śmierdzieć gorzej niż gówno... a jeszcze jak ci panowie nie podmywają się po kupie w ogóle?
25 stycznia 2018, 21:24
Nom... męskie pachwiny i jądra po tygodniu nie mycia muszą śmierdzieć gorzej niż gówno... a jeszcze jak ci panowie nie podmywają się po kupie w ogóle?Ciekawe jak sobie z zapachem radzą, chyba, że odruch wymiotny też można jakoś wyszkolić :D Martulleczka - loda też można w gumie, ale jednak zapachu to nie zabije. :/Właśnie o dziwo ponoć rzadko. Prostytutki dzięki takim przygodom w brudzie mają nierzadko niezwykle dobrze rozwiniętą florę bakteryjną :)Co do takich prostytutek, które stoją w lesie. Nie umiem sobie wyobrazić jak one funkcjonują. Facet za facetem, a one nawet nie mają gdzie się umyć czy choćby umyć zębów . Nie mówiąc o tym, że taki facet podczas trasy autem mógł nie myć się od chociażby kilku godzin, spocić, kilkakrotnie oddawać mocz... brrr... nie mówiąc o takich co to wody się boją. Jak one nie wymiotują robiąc loda facetowi, który od kilku dni się nie mył? Ciekawe jak często im się zdarzają infekcje pochwy i jamy ustnej.
O masakra, nie wiem jak można świadomie wziąć coś takiego do ust, a do reszty zbliżyć twarz
25 stycznia 2018, 21:35
moze nie prosza o wylizanie rowa a propos osranego odbytu..
A swoja droga ostatnio wyczytalam, ze araby sie z nas smieja (europejczykow)'ze wycieramy tylek papierem zamiast go umyc po uprzednim wydaleniu fekaliow.
Edytowany przez 25 stycznia 2018, 21:37
25 stycznia 2018, 21:36
O masakra, nie wiem jak można świadomie wziąć coś takiego do ust, a do reszty zbliżyć twarzNom... męskie pachwiny i jądra po tygodniu nie mycia muszą śmierdzieć gorzej niż gówno... a jeszcze jak ci panowie nie podmywają się po kupie w ogóle?Ciekawe jak sobie z zapachem radzą, chyba, że odruch wymiotny też można jakoś wyszkolić :D Martulleczka - loda też można w gumie, ale jednak zapachu to nie zabije. :/Właśnie o dziwo ponoć rzadko. Prostytutki dzięki takim przygodom w brudzie mają nierzadko niezwykle dobrze rozwiniętą florę bakteryjną :)Co do takich prostytutek, które stoją w lesie. Nie umiem sobie wyobrazić jak one funkcjonują. Facet za facetem, a one nawet nie mają gdzie się umyć czy choćby umyć zębów . Nie mówiąc o tym, że taki facet podczas trasy autem mógł nie myć się od chociażby kilku godzin, spocić, kilkakrotnie oddawać mocz... brrr... nie mówiąc o takich co to wody się boją. Jak one nie wymiotują robiąc loda facetowi, który od kilku dni się nie mył? Ciekawe jak często im się zdarzają infekcje pochwy i jamy ustnej.
Czy ja wiem... 150zł to jednak 150zł Niektóre kobiety na wieść o wymarzonej lokówce wartej mniej tracą rozum, a co dopiero 10x150zł na dzień
25 stycznia 2018, 21:37
moze nie prosza o wylizanie rowa a propos osranego odbytu..
Proszą. Czytałam kiedyś opowieść jakiegoś faceta, który specjalnie się nie podmywał tydzień żeby pójść do prostytutki na rimming.
25 stycznia 2018, 21:39
poza tym, sa takie, ktore sie godza na oddanie na nie kalu badz moczu ale to juz drogo sie cenia za to, nie jakies marne 150zl.