4 marca 2011, 15:05
Ehhh jaki to ma sens. Schudłam min. po to by pochwalić się fajną figurą. Ale np. jak gdzieś zakładam krótką sukienkę np. na sylwestra miałam małą czarną.. to Ci co mnie nie znali odbierali mnie jak jakąś dziwkę, przez to miałam zepsutą zabawę, bo się pokłóciłam z kolesiem :)
Jak mamy zbędny tłuszcz - to wyzywają od grubasek, a jak fajną figurę - i chcemy się tym pochwalić - od dziwek -.-.. To głuupie, że ludzie poddają się takim stereotypom !
Najlepsze jest to, że mam 18 lat - jestem dziewicą, a nikt mi nie wierzy haha - to dopiero przykre.
Żeby nie było - ja mam w dupie opinie ludzi, dalej chodzę w sukienkach [ na imprezy ], tylko jak słyszę jak o mnie gadają :D to nie wiem, co oni biorą, że takie rzeczy wymyślają. Nie mam zamiaru chować się pod szerokimi bluzami. Nie po to chudłam.
A jakie są wasze odczucia na ten temat ?
4 marca 2011, 18:14
aaa czym się masz przejmować ...gadają bo zazdroszczą . Masz figurę lubisz sukienki to w nich chodź !
Dobrze,że mu wygarnęłaś i to on zepsuł imprezę !
- Dołączył: 2008-03-27
- Miasto: Sweetfarm
- Liczba postów: 1754
4 marca 2011, 18:20
ludzie zawsze gadali i beda gadac...pier*** to i ubieraj sie w to w czym sie dobrze czujesz!!!
4 marca 2011, 19:03
Ludzie są po to by gadać ;p
Olewaj !
- Dołączył: 2010-08-19
- Miasto: Dąbrowa Górnicza
- Liczba postów: 643
4 marca 2011, 19:47
Stereotypy są beznadziejne, ale są. Opinia ludzi tez nie zawsze jest odzwierciedlona realnymi wydarzeniami ;) Warto olać sprawę i się nie przejmować nadmiernie bo po co?? :D
- Dołączył: 2010-11-04
- Miasto: Dubaj
- Liczba postów: 5318
4 marca 2011, 20:02
Ludzie są głupi, nie szanują innych, jak moje poprzedniczki tyle chamstwa, ile doznałam w gimnazjum nie doznałam nigdzie. Dzieci zwsze są podłe, ale tylko wtedy, gdy w domu pozwala im się na takie rzeczy lub mówi się podobnie.
- Dołączył: 2010-07-05
- Miasto: Grubasoland
- Liczba postów: 2751
4 marca 2011, 20:06
Na mnie też tak mówili, mówią, i będą mówić, chodzę w legginsach, w koturnach, w tunikach, maluję mocno oczy eyelinerem i podoba mi się to - stylu nie mam zamiaru zmieniać, ludzi też nie, nie mam powodu do bycia prostytutką, nigdy nią nie byłam, więc co mam do ukrycia? Poza tym uodporniłam się na tego typu komentarze, ludzie plotkować będą wiecznie dopóki im się nie znudzi.
Trzeba być twardym, a nie mientkim :)
Edytowany przez Seeeta 4 marca 2011, 20:07
- Dołączył: 2011-03-01
- Miasto: Warszawa
- Liczba postów: 20
4 marca 2011, 20:42
Olej, to. Wiem że trudno, ale inaczej nie da rady, ludzie cię zjedzą :).
A najbardziej wkurzają mnie ci co wyzywają, a sami nie mają odwagi ubrać się tak jak chcą!
- Dołączył: 2010-01-30
- Miasto: Słupsk
- Liczba postów: 22630
4 marca 2011, 21:35
> FammeFatale22 zdjęcie sukienki z sylwka [znalazłam
> na google] podkreślę, że na mnie jest obcisła -
> chyba nie wygląda, na zbyt skąpą
Mmm super kiecka. Gadaja pewnie z zazdrosci ;)
laski - bo zazdroszcza figur
kolesie - bo chcieliby taka laske
- Dołączył: 2008-01-03
- Miasto: Wrocław
- Liczba postów: 2125
4 marca 2011, 21:48
ja ciagle slysze opinie na swoj temat - pusta tepa blond
kur@#$% itp itd i splywa to po mnie ;) jestem kobieca, nie wstydze sie swojego ciala, jak na mamuske uwazam, ze wygladam dobrze, uwielbiam glebokie dekolty, mini spodniczki i wysokie szpilki, mocny makijaz i inne wyrozniajace sie z tlumu kombinacje ;) lubie byc oryginalna, nie zamierzam sie zakrywac, mlodym jest sie tylko raz, a na stare lata nie wyglada sie dobrze w mini i szpilkach ;) poniewaz prowadze zaklad kamieniarski, musze wygladac jak na szefowa przystalo - czyli elegancko - nie zawsze krotka spodniczka i duzy dekolt musi wygladac
kurew$@$% ;) ladni ludzie ( NIE MA BRZYDKICH KOBIET, sa tylko zaniedbane ;P) maja latwiej w zyciu i to jest sprawdzone :) osoba zadbana lepiej czuje sie w swojej skorze i wydziela pozytywna energie, ktora zaraza innych ;)