- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
16 marca 2017, 16:25
Macie różne warianty podpasek i tamponów w domu, czy kupujecie jeden rozmiar z zawsze tej samej firmy? Wybieracie zawsze swoje ulubione czy za każdym razem inne, które są w promocji w sklepie?
Ja mam zawsze kilka opakowań w różnych rozmiarach i z różnych firm.
Na codzień mam takie na noc
i jeszcze zazwyczaj kupuje też
16 marca 2017, 20:40
Ja uzywam tylko tamponow z organicznej bawelny ze sklepu ze zdrowa zywnoscia,nie sa tak wydajne jak np. Tampax,ale sa bez tej calej chemi a cenowo sa troszke drozsze:)Poczytajcie sobie dziewczyny o popularnych firmach...Jak nas truja
16 marca 2017, 20:43
w zależności od dnia i od intensywności krwawienia używam tampony Naturella, wkładki, cieniutkie podpaski, podpaski ze skrzydełkami i siateczką standardowe i dłuższe na noc z Bella albo z Always.
16 marca 2017, 20:47
z Lidla. Najlepsze. Tampony i podpaskize skrzydelkami.
Nigdy zadnych sztucznych siateczkowych alwaysow
16 marca 2017, 20:52
Ja uzywam tylko tamponow z organicznej bawelny ze sklepu ze zdrowa zywnoscia,nie sa tak wydajne jak np. Tampax,ale sa bez tej calej chemi a cenowo sa troszke drozsze:)Poczytajcie sobie dziewczyny o popularnych firmach...Jak nas truja
Podaj nazwe tych dobrych tamponow. Chetnie kupie
16 marca 2017, 21:04
Tampony i podpaski z firmy naturella. Podpaski na dzień i na noc koniecznie ultra.
16 marca 2017, 21:05
podpaski Bella Perfecta (rozowe i fioletowe), tamponow nigdy nie uzywalam ..
16 marca 2017, 21:07
ja uzywam kubeczka menstruacyjnego :) polecam
jaka masz firme? :)
16 marca 2017, 21:14
Tampony i podpaski biedronkowe, Femina czy jakoś tak.