Temat: Fat Killers - co z uczestnikami?

Hejo! 

Jakieś dwa lata temu jedna z telewizji nadawała program o odchudzaniu, taka trochę polska odpowiedź na Biggest Loser. Odpowiedzialnym za dietę i treningi był Konrad Gaca :

Program przepadł po pierwszym sezonie, mimo że miało być ich więcej, nie wyemitowano odcinka który miał pokazywać uczestników jakiś czas po zakończeniu emisji. Jestem ciekawy co się z nimi dzieje, jak sobie poradzili z wyjściem z diety, czy komuś udało się utrzymać wagę? Google niewiele mówi, program był chyba kręcony w Lublinie, może jest tu ktoś z okolic kto coś słyszał w tym temacie?

tez jstem ciekawa ,niestety nic nie wiem:( ogladałam program, nie podobała mi sie dieta uczestnikow, bardzo radykalna, zero soli itp , wtf?? nie wiem jak sobie porazili pozniej z "normalnym" zyciem i jedzeniem, chyba długo na takiej diecie nie wytrzymali

Dominika Gwit chyba jest najlepszym przykładem tego co się dzieje z ludźmi którzy stosowali tą dietę...

Pasek wagi

.Puckolinka. napisał(a):

Dominika Gwit chyba jest najlepszym przykładem tego co się dzieje z ludźmi którzy stosowali tą dietę...

Znam ten przypadek, głównie z Vitalii bo był tu wielokrotnie wałkowany. Miałem nadzieję, że może pomimo tego komuś z ekipy FK się udało.

Ktoś tu kiedyś pisał o uczestnikach tego programu. Raczej nie były to optymistyczne wieści, ale szczegółów nie pamiętam. Może spróbuj wyszukać przez wyszukiwarkę.

Z tego co mnie udało się kiedyś wyszukać w czeluściach internetu (jakoś rok po zakończeniu programu), to Gosia w miarę się trzyma - nie wygląda tak jak na końcu programu, no ale też nie tak jak na początku. Natalka podobnie, Grzegorz niestety wrócił do starej wagi, Marek (ten, który schodził z 250kg) też trochę przytył, ale na pewno nie wrócił do wagi wyjściowej więc sukces jakiś na pewno jest. Nie wiem jak Agnieszka i Bożena. 

No ale Gaca na swojej stronie nadal chwali się wynikami z programu, więc pewnie aktualizacji efektów po czasie nigdy nie będzie.

no po takiej diecie nie dziwota;/ efekt jojo byl z gory wiadomy

Kiedyś weszłam na Facebook  Marka , Natalia jej mamy i cioci Małgosi i po zdjęciach było widać że niestety przytyli. 

Pasek wagi

Jestem ciekawa dlaczego pan Gaca oficjalnie nie wypowiedział się na temat efektu jojo Dominiki

Pasek wagi

PanSzescian napisał(a):

.Puckolinka. napisał(a):

Dominika Gwit chyba jest najlepszym przykładem tego co się dzieje z ludźmi którzy stosowali tą dietę...
Znam ten przypadek, głównie z Vitalii bo był tu wielokrotnie wałkowany. Miałem nadzieję, że może pomimo tego komuś z ekipy FK się udało.

i dokładnie tak samo jest z uczestnikami the biggest loser i tym podobnych, tak sie konczą głodówki + 6h cwiczen dziennie

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.