6 lutego 2011, 21:20
Wpiszcie w google Adrian Lukoszek, i jak się okazuje że nie ma kłopotów ze skórą bo stosował 3 razy dziennie ocet jabłkowy i stosuje do dzisiaj. Dieta do 1000kcal, i jeść ciemny chleb-zamiast biały, mięso gotować a nie smażyć itd. i jeść jak najwięcej warzyw. W piątkowej gazecie Fakt.pl był artykuł o dziewczynie, która od listopada schudła 24kg. I to dzięki temu p.Arturowi i schudła na złość teściom!. Co za teściowie, i też możecie wpisać w google fakt.pl Monika Karnaś i tam jest napisane jaką dietę stosuje i ja od wczoraj piję ocet jabłkowy i nawet nie jestem głodna. Pozdrawiam Was.
10 lutego 2011, 22:21
:) nie ma za co dziękować ja też wiele bajek już słyszałam i czytałam związanych z jego osobą .i z octem
- Dołączył: 2008-06-08
- Miasto: Częstochowa
- Liczba postów: 1490
6 września 2011, 15:01
mariolass
a może być ocet KAMIS 6% ???
- Dołączył: 2011-10-11
- Miasto: Jordanów
- Liczba postów: 2
11 października 2011, 14:38
Betinka80 jestem w podobnej sytuacji wagowej jak ty początkowo powiedz mi jaką dietę stosujesz? pozdrawiam
- Dołączył: 2012-02-08
- Miasto: T-Ee
- Liczba postów: 4
9 marca 2012, 12:25
szukałam i znalazłam :) wszędzie tylko hasła Lukoszek i ocet a nie mogłam znależć nic o tym jak stosować, więc dzięki Mariolko :)
7 maja 2012, 07:54
Czy ktoś stosuje lub stosował tą dietę Lukoszka? Próbowałam wypić ten ocen z wodą- nie ma szans... wczoraj przed obiadem jeszcze jakoś poszło, ale ohyda, natomiast dziś na czczo- nie ma szans. Od razu odruchy wymiotne, i cały czas czuję ten okropny smak w ustach, pomimo, że zjadłam już śniadanie... ratunku... próbowałam wiele diet i nic nie dawało rady, myślałam, że skoro ten ocet ma taki super rezultat to spróbuję, ale niestety ja nie dam rady go pić.. :(